Jeden hrob za druhým

Jeden hrob za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188482/bmid_nocni-lovci-jeden-hrob-za-druhym-xcG-188482.jpg 4 327 38

Noční lovci série

Od hrobu ji dělí jeden neopatrný krůček… Jen tak tak zabránili válce nemrtvých a Cat Crawfieldová si teď nepřeje nic jiného než trochu oddychu se svým manželem, upírem Bonesem. Nadání, které získala od voodoo královny New Orleans, přetrvává, až je nakonec vrhne opět do boje, tentokrát proti zákeřnému duchovi. Heinrich Kramer byl před několika stoletími lovcem čarodějnic. Teď na sebe každý rok o Halloweenu bere fyzickou podobu, mučí nevinné ženy, a nakonec je upálí zaživa. Tento rok však Cat a Bones musí riskovat vše, aby ho navěky poslali na druhý břeh. Jak lze ale zabít vraha, který už je dávno mrtvý?... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

One Grave at a Time , 2012

Artep071
28.01.2024 3 z 5

Další akční pokračování, ale tak nějak to vázne i přes to, že v tomhle díle byl padouch opravdu hnusnej hajzlík.

luculi
17.10.2023 3 z 5

Po několika dílech konečně změna a hlavní zápletka se točí okolo vyřízení jednoho dost nepříjemného poltergeista. Což bylo docela osvěžující. Celou dobu jsem totiž čekala, jak ho vlastně hodlají eliminovat. Škoda jen, že ten důležitý konec byl tak useknutý... Ale pro mě asi nejzajímavější díl zatím... 3,5*

petraj30
10.10.2023 2 z 5

Přijde mi, že si spisovatelka ukousla až moc velké sousto a nevěděla, jak s ním pořádně naložit. Je to příběh upírů, a na to že se tu pohybuje kromě upírů ještě něco jiného jsme si už zvykli, ale lovec čarodějnic? Vážně?
Ještěže už zbývá jen poslední díl, protože kvalita už hodně poklesla. Ještě doufám, že se v závěru opět setkáme i ostatními upíry, bez nich to teď nebylo ono

monika3332
07.01.2023 5 z 5

No chvíli jsem se děsila, že z tohodle už se nedostane. Už se těším na poslední díl

Belgarion
01.12.2022 2 z 5

Došlo mi, že jsem díl vlastně nejspíš ani nedočetla, což mluví samo o sobě... První 2 díly jsou super, ale jak se z hlavního hrdiny stane podpantoflák, příběh pro mě ztrácí grády. Knihám nemůžu upřít jistou originalitu, čtivost a sympatičnost postav, ale asi mi to nestačí... No třeba se ještě donutím dočíst sérii, ale spíš z jisté nostalgie a ze slušnosti k autorce, než z kdovíjaké radosti.

Evule114
25.08.2021 5 z 5

Tento díl mě hodně bavil, akorát ten konec mě zklamal. Těšila jsem se na uvěznění Kramera, ale bylo to moc useknuté, ale i tak jsem si to užila.

Luigi1
16.06.2021 4 z 5

Mrzí mě,že teto díl byl o něco slabší než přechozí díly.Škoda,že drákula Vlad se vypařil,jeho humor byl kořením čtení.

havrmoni
14.10.2020 4 z 5

Tak zas to bylo trochu jiné než předchozí. Duch inkvisitora a že to byl hajzl:)).

Kudík
27.07.2020 4 z 5

Jsem ráda, že se v tomto díle zaměřila autorka více na duchy, a to nejen na Catina adoptovaného Fabiana, ale i na takového padoucha, jako byl autor Malleus maleficarum - Kladivo na čarodějnice. Autorka píše tak, že jednotlivé díly nemají "hluchá místa", jsou prošpikovány dějem, dostatkem krvavých, násilných, a i jiných scén. :) Prostě vše, co by v dívčích románech mělo chybět. :)

Áňa 998
02.03.2019 5 z 5

Tohle je hodně šílený díl, ve kterém se mi zdálo, že už ani sama autorka neví, o jaký příběh by se opřela. Nakonec ale milé překvapení, které mě bavilo od začátku do konce!

denniys
27.12.2018 4 z 5

Dobře, první díl této série, kterému přidávám hvězdičku - a to za Kramera a poměrně zdařilou duchařinu..příběhů o upírech je hodně, ale v málokterém fantasy je takhle zdařile zakomponovaný duchařský příběh..svět duchů autorka vykreslila opravdu dobře, chválím..Fabian je moc milá postava :)..a když tak přemýšlím, došlo mi, že v žádném z předchozích komentů jsem nezmínila svou nejoblíbenější postavu téhle sérky, což je Vlad Tepeš :) mám ráda jeho sarkasmus a je prostě nejlepší :)

zuzana1995
26.04.2018 5 z 5

naprosto úžasná série, čtivé, napínavé, místy vtipné :-)

paprika75
27.12.2017 3 z 5

Je znát, že jde už o pozdní pokračování v sérii ... začínala jsem se trochu nudit. Záporák se mi ale líbil, ten nezklamal. Čekala jsem však víc od ostatních. Spade cvrdlikal kolem Denis, Ian se až na pár přisprostlých poznámek vůbec neprojevil, Tyler taky nic moc a Justýna (až na aférku s baleným masem) spíš nic než moc. Madigan, Tate a Don ... předpokládám, že jejich zápletka bude tou hlavní v příštím díle a toto máme brát jako úvod do problematiky. Jo ... a chyběl mi Vlad. 3*

jitka7
22.11.2017 3 z 5

Bylo fajn, že je kniha zase opět z jiného úhlu a o něčem trošku jiném. Jenže číst 200 stran vlastně o tom samém pořád dokola mě začínalo trošičku nudit. Tak jsem zvědavá na další díl.

deedulka
03.05.2017 3 z 5

Zase duchové, trochu se to už opakovalo a ztrácelo na originalitě. Tentokrát slabší díl o zlém duchovi inkvizitorovi a kdo jiný než Cat s Bonesem se ho snaží zastavit. Tak snad mne příští díl zase mile překvapí a přijde s něčím novým.

Laf
15.03.2017 5 z 5

Skvělé pokračování. Příběh je zase něčím nový. Jediné, co mi tam chybí, je humor, který byl v prvních dílech.

hanpari
08.01.2017 4 z 5

Ježíši, Frostová přestala cpát do každé druhé kapitoly porno, zapracovala na sobě a výsledek? Prý to už není ono!

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

petra4080
21.10.2016 2 z 5

Tenhle díl mě vážně nezaujal, bohužel vše je nezajímavé, opakující se, jiskra se úplně vytratila.

Ewik
09.10.2016 4 z 5

Nápad se zhmotnělým duchem, který terorizuje živé byl vážně zajímavý. Jen některé pasáže mi přišly už trošku natahované a Cat přišla o svůj náboj, zato silných řečí měla víc než dost. Přesto jsem knihu přečetla jedním dechem a netrpělivě otáčela stránky, co bude dál.
Přiznám se, že mi tu chyběli Vlad s Mencheresem, vnáší totiž do děje jiskru a jistou dávku nepředvídatelnosti.
Jsem zvědavá, jestli se dočkáme i knih o Vladovi, na které se moc těším a i Ian by stál za zmínku. Přece jen Bonesovi a Cat pomáhá po většinu série.