Artep071 Artep071 komentáře u knih

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Celkově se to táhlo, Layla je nadržená a bez páteřní slípka i přes všechnu snahu autorky z ní udělat odvážnou hrdinku. Xcor je týpek, to už se ale jeví nějakou dobu.
Ostatní linky se však zajímavě odvíjí, takže se pokračuje dál :)

15.04.2024 3 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

:) těším se na pokračování :)

14.04.2024 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

No mě to así úplně nesedlo... Netvrdím že by se člověk neměl posunout dál, ale...

14.04.2024 3 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Fuuuu to je docela šílený gay porno :)
No jsou to slaďouši.. :)

Král Král J. R. Ward (p)

Výborně to graduje.

14.04.2024 4 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Tohle se povedlo :) Kdo je tady bobánek :)
Layla se v posledních dílech chová jako blbka. Jaj tuhle slípku fakt nemusím.

14.04.2024 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Teda tak to jsem ořvala.

14.04.2024 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Johnuv příběh byl pro mě trochu zklamáním, ale vysvětluje se to vyprávěním Dariuse. Celkově tento díl byl docela napínavý ale co ten náš padouch... Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

07.04.2024 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hezký závěr. Celkově je to slabší misteriozní příběh, ale bavila jsem se a docela jsem se zasmála. To oceňuji. Na druhou stranu bych, ale očekávala, že vztahy budou víc propracovanější a mezi Liv a Hennrym to bude jiskřit, nu škoda. Mohlo to být víc vzrušující a i strašidelnější.

03.04.2024 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Trošku slabší než první díl. Jsem ale zvědavá jak to dopadne.

02.04.2024 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Takové á milé a vtipné bloumání ve snech. :)

02.04.2024 4 z 5

Goya čili Trpká cesta poznání Goya čili Trpká cesta poznání Lion Feuchtwanger

Děj se hrozně vleče a já nějak ztrácím nadšení ze četby.

01.04.2024 2 z 5

Kushielova střela Kushielova střela Jacqueline Carey

V polovině jsem to vzdala ... nějak mě to prostě nechytlo.

01.04.2024 2 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Rehv je super a jeho příběh graduje . Celkově tento díl je super a těším se na další.

01.04.2024 3 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Podle doporučení jsem si tuto knihu přečetla po 6 dílu. Z a Bella :) krásný... Já si Zsadista oblíbila a jejich linka mě prostě baví ze všech nejvíc.
Poznámky autorky a interviu s členy bratrstva jsou fajn.
Musím se ale přiznat, že mě autorka moc nenadchla. Celkově mi chybí hloubka a pospolitost. Každý díl je zaměřen na určitou dvojici a v dalších dílech již nejsou skoro zmiňované.
Čekala jsem že se bratrstvo bude rozšiřovat, upevňovat a budovat.

29.03.2024 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Celkově se v příběhu už probíraj ostatní postavy, nato jsem se těšila a užívám si to a proto v podstatě čtu celou sérii, ale Phury??? No tak ten kluk je tady vykreslen jako naprostý zoufalec ... uvidíme jak se to bude vyvíjet.

28.03.2024 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Pěkný miš maš ale V je super a jeho přátelství s Butchem je opravdu skvělý , Doktorka je super baba až na ten autorčin vývoj postavy to mě tak nějak nesedí. Co už. :)

28.03.2024 3 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Butch je super a děsně fajn týpek, jeho Marrisa uf no tak ta se mi tady v tomto díle nijak zvlášť nelíbila.

28.03.2024 3 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

No podívejme se na drsňáka ...xi xi Bella je super baba a jde si za tím co chce. :)

28.03.2024 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

xi xi no tak to byl trošku úlet ale oba jsou sympatičtí a četlo se to velmi lehce.