ariannpHm ariannpHm komentáře u knih

Deň trifidov Deň trifidov John Wyndham (p)

Krásná kniha. Je zde originální zápletka. Nikdy jsem nic podobného nečetl. 8/10

Společenstvo prsteňa Společenstvo prsteňa J. R. R. Tolkien

Tohle je nejlepší kniha, co jsem kdy četl! Příběh má hloubku, sympatické postavy, vyhovuje mi pomalejší tempo a popisné psaní Tolkiena. Jediné za co bych strhl 0,0000001 bodů je t, že se v knize moc zpívá.

16.12.2023 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Zaručeně nejlepší kniha o Kinga.

13.05.2024 5 z 5

Silmarillion – Mýty a legendy Středozemě Silmarillion – Mýty a legendy Středozemě J. R. R. Tolkien

Dobře napsané, spousty informací. Moc se mi kniha líbila.

20.12.2023 4 z 5

Harry Potter a vězeň z Azkabanu Harry Potter a vězeň z Azkabanu Joanne Rowling

Fajn knížka. Předchozí díly nemám rád, ale tento se fakt povedl. Je zde spousty věcí, co nejsou ve filmu, je to krásně napsané. Příběh mi poprvé sedl. 3.díl mě mile překvapil. 8/10

16.12.2023 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Nejsem moc velký fanoušek HP světa. Kniha ani film mi moc nesedla. Příběh mi nepřišel originální, žádnou postavu jsem si vyloženě neoblíbil. J. K. Rowlingová tomu ale dost dává. Kdyby to nebylo tak pěkně napsané, dál bych o hvězdu méně. 6,5/10

16.12.2023

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Díky této knize jsem si Prattcheta fakt zamiloval. Dle mě nejlepší díl ze zeměplochy. Klobouk dolů. 10/10

19.12.2023 5 z 5

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Jedná z nejlepších knih autora. Humor je fajn,příběh mě baví. Nemohu této knize nic vytknout. 10/10

21.04.2024 5 z 5

Zlo v lidských srdcích Zlo v lidských srdcích Kevin Smith

Velmi dobrý komiks. Spider mana jsem si díky němu zamiloval. Byl to dospělý příběh plný napětí. Tleskám.

16.12.2023 5 z 5

Počátek Počátek Geoff Johns

Super. Jeden z mích nejoblíbenějších komiksů. Zábavné postavy, dobrá zápletka. Na mě ale moc krátké.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Meh..... mám s touto knihou celkem problém. Sotva jsem ji dočetl. 1.díl super. 2.díl ujde, ale tohle?! Většině se to bude líbit moc. Dle mě je ale tento díl nejslabší že série. 5/10

16.12.2023 2 z 5

Rjómen Sukuna Rjómen Sukuna Gege Akutami

První jjk se mi moc líbilo. Má to příběh. Je to vtipné. Hrdinové (většina) přiroste k srdci.
NA druhou stranu, je manga dost chaotická. Místy jsem fakt nevěděl, co se děje. Ale jinak super! 9/10

Můj nejhorší nepřítel Můj nejhorší nepřítel Scott Snyder

Celkem průměrná záležitost. Místy jsem se nevyznal v kresbě,souboje byli na nic provedené. Moc mi to nesedlo. 5/10

22.04.2024 3 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Tato kniha mě nebavila tolik. Děj byl nedotažený,jediné,co nesklamalo,je humor. Ten je prostě super. Celkově 6,5/10

21.04.2024 3 z 5

Spy x Family 1 Spy x Family 1 Tacuja Endó

Úžasný,netradiční příběh plný humoru a akce. Opravdu moc mě tohle baví. Určitě si koupím další díl. 10/10

21.04.2024 5 z 5

Bohové lžou Bohové lžou Kaori Ozaki

Moc jsem si mangu užil. Konec jsem tedy vůbec nečekal. Jako,že začátku je tu dost pomalé tempo,ale od druhé poloviny příběh plyne rychlým tempem. Postavy mě bavily. Doporučuji přečíst. 8,5/10

06.04.2024 4 z 5

Němý hlas: Kniha třetí Němý hlas: Kniha třetí Jošitoki Óima

Opět jsem se moc bavil. Příběh mě pořád překvapuje,líbí se mi položené otázky. 10/10

29.03.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha druhá Němý hlas: Kniha druhá Jošitoki Óima

Užil jsem si to víc,než díl první. Bylo to naprosto skvěle nakreslené,příběh je super,postavy mě pořád baví(i ty nové). Jen tak dál. Série se mi zatím moc líbí. 10/10

28.03.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha první Němý hlas: Kniha první Jošitoki Óima

Naprosto skvělá manga,začátek byl trochu zmatený,ale později se vše vysvětlí,příběh mě moc bavil a postavy byli také super. 10/10

28.03.2024 5 z 5

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Manga se mi líbila. Je tu originální,krásný svět,děj je fajn,postavy mi také sedly. 10/10

11.03.2024 5 z 5