Spy x Family 1

Spy x Family 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475520/bmid_spy-x-family-1-RcR-475520.jpg 5 197 27

Spy x Family série

Každý máme svou skrytou stránku, kterou nechceme ukázat ostatním. Ani přátelům, ani milencům, ani rodině. Za úsměvy a přetvářkou skrýváme, co si myslíme a kým doopravdy jsme. Jen díky tomu na světě přetrvává křehký mír. Špion mnoha tváří Soumrak patří mezi špičku ve svém oboru. Za svou kariéru zažil mnoho nebezpečných misí, nyní před ním však stojí ta nejzákeřnější ze všech – musí se oženit a pořídit si dítě, aby zachránil svět! Aby pronikl na elitní akademii a dostal se ke svému cíli, musí si tento samotář najít manželku a dítě, s nimiž by vytvořil naprosto obyčejnou a nenápadnou rodinu. Jenže co se stane, když se ze zdánlivě křehké ženy vyklube vražedkyně a z dcery telepatka? Dobrodružství netradiční rodinky začíná!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Spy x Family 1 , 2019

ariannpHm
21.04.2024 5 z 5

Úžasný,netradiční příběh plný humoru a akce. Opravdu moc mě tohle baví. Určitě si koupím další díl. 10/10

HelVall
17.12.2023 5 z 5

Úžasná a vtipná.

fvalek
24.09.2023 5 z 5

Tak tohle bylo zajímavé překvapení. Netradiční děj, který je ale v nějaké šílené manga sérii zcela uvěřitelný. Formování rodiny na základě potřeb tajné akce, kdy každý člen má nějaké své tajemství a svým způsobem se mu celá tahle habaďůra hodí. Všemu přihrává vyobrazení světa, kde spolu dvě mocnosti neustále vedou mocenské boje, zejména skrze špionáž a sabotáže. A kromě tohohle velkého pozadí sledujeme mikropříběh dysfunkční falešné rodiny, která se snaží dostat na prestižní školu, která je tak... mimo, až to někoho pedagogicky vzdělaného bolí. Ve své podstatě je to hrozně absurdní příběh, který ale naplňuje podmínky žánru a je to celkově vtipné a zajímavé čtení. Takže asi moje nová série ke čtení! :)

elisa9688
21.07.2023 5 z 5

Úžasný první díl. Je to úplně jako z anime.

assenora
11.07.2023 5 z 5

Jedna rodina a toľko tajomstiev, ktoré ich spájajú a posilňujú ich jedinečnosť, ako aj vzájomné puto. Pútavý začiatok príbehu, ktorý poukazuje na vznik tejto na prvý pohľad bežnej rodiny, ale je to skutočne tak?
Kresba je veľmi pekná a dej plynule napreduje. Zároveň odhaľuje otázky z minulosti postáv, čo pôsobí komplexne a bez výrazného narušenia súčasného príbehu.
Špiónska manga je zaujímavý a zároveň rodinný koncept. Som zvedavá, čo ďalej môže priniesť do pokračovania.

Bettybook
06.07.2023 5 z 5

Říkejte si všichni co chcete, ale Soumrak je jakože ultimátní crush.
Kromě toho, naprosto jsem se zamilovala do příběhu a vlastně do všech postav. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

INCOGNITOREADER
01.06.2023 4 z 5

Moje úplně první manga. Zápletka je skvěle vymyšlená a slibuje spoustu vtipných a zamotaných situací.
Špion + nájemná vražedkyně + telepatka .
Ač po pravdě vůbec nemusím anime tak tohle je pro mě stravitelnější, i když barvě bych se vůbec nebránil.

drakamena
23.01.2023 3 z 5

Nebylo to špatné, ale pro mě to nebude. Druh humoru v tomto příběhu mi moc nesedí. To už není komedie ale spíše parodie. Někdy je míň přece jenom víc...

CarolineAn
03.12.2022 5 z 5

Tohle je můj první komiks/manga a musím říct, že jsem si čtení užila. Je to vtipné, zábavné a vůbec jsem to celé přečetla na jeden zátah. Určitě si brzy přečtu i další díly. Doporučuju!

PetraN17
27.11.2022 4 z 5

Moje první manga, přečtené víceméně ze zvědavosti - syn díky mangám začal číst a já jsem z toho nadšená :)))
A ještě to nakonec vůbec není špatné …

Alma-Nacida
26.11.2022 3 z 5

Překvapivě je to i dost vtipné, hvězdy dolů za rozjezd a za spratkovitost Anyi, která mi připadala zbytečná. Ale do dalších dílů půjdu, když už to má dcera doma, že... ;-)

SedllY
01.10.2022 4 z 5

Ze začátku dost chaotické, avšak s přibývajícími stránkami lepší a lepší. Rozhodně budu pokračovat.

Corso
12.09.2022 4 z 5

Zaujal ma vcelu parodicky ton na spionov, ale ci chcem pokracovat dvojkou? Asi nie.

UPDATE ...A po tyzdni som si objednal dalsie 4 knihy :)
Rozlezalo sa mi to v hlave, a scena poziadania o ruku s prstenom z poistky granatu je to najromantickejsie co som kedy v mange videl :)

Dragell
10.09.2022 5 z 5

Přečten 1.-5. svazek.
Akční, humorná manga o pokusu soužití špiona, telepatky a nájemné vražedkyně, kteří své tajné identity navzájem neznají a využívají se k přetvářce před společností.
Manga přináší nejen spoustu překvapivých momentů, ale malá dívenka Anya se postará o nekonečnou zábavu vtipných chvilek, kdežto její adoptivní rodiče to rozjedou na poli pronásledování, bitek a případných zabíjení. Takže krev a mrtvoly se i přes pozitivní a vtipnou atmosféru díla přeci jen objeví.
Spousta věcí je nadnesených a je nutno brát s nadsázkou, jenže vše to koresponduje s celkovou myšlenkou příběhu a tak se Spy x Family stává příjemnou oddychovkou, u které se příjemně pobavíte.

orangerose
21.04.2022 5 z 5

Komiks mně velice překvapil, je zábavný, akční, prostě super, už jdu číst 2 díl :D

Atlantis
04.04.2022 5 z 5

Sám jsem překvapený, jak jsem se bavil. Premisa mi totiž přišla naprosto přepálená, kdy jsem zvedal oči v sloup při zmínce o holčičce se schopností číst myšlenky. Ale překvapivě zrovna tohle mrně je zdrojem většiny vtipů (a to dost povedených) a parádně oživuje špionský příběh, který by sám o sobě byl celkem tuctový.
Spy X Family je "japonštější" než většina česky překládané mangy. Vtipy jsou ulítlejší, situace jsou často přitažené za vlasy (dobytek na útěku), reakce přepálené až na půdu. Ale mně se to takhle líbí.
Velmi milé překvapení, těším se na pokračování.

Pavliseb
30.03.2022 4 z 5

První díl mě nadchnul a těším se na druhý. Říkám si ale, jak dlouho může ona falešná, podivná rodinka vydržet? Zatím je to úsměvné a občas přehnané, obrázky jsou moc hezké a přehledné.

Aivinka
05.03.2022 5 z 5

Mangy nečtu moc často a ještě méně si je kupuji. Tahle mě ale něčím zaujala, nedokážu přesně říct čím, možná hezkým nápadem a zpracováním nebo jen mou sympatii s tajnými agenty v hlavních rolích. Moc hezké, odpočinkové čtení při kterém se nasmějete. Už se moc těším, až se mi do ruky dostane i zbytek série :)

Listy
06.02.2022 4 z 5

Po delší době jsem opět přečetla nějkou mangu a jsem za to moc ráda. Jedná se o zábavnou oddychovku, která má spád a zbytečně nerozpytvává nedůležité události, prostě je elegantně přeskočí.
Mohu dopručit, pokud se chcete zabavit, neřešit složitosti a jen se nechat unášet na vlně povedené, lehce přehnané komedie.

Kate18
27.12.2021 5 z 5

Špion Soumrak dostane novou misi, musí si během pár dní najít manželku a dítě, aby mohl uspět. Začátek skvělého, dynamického příběhu, který je akční i vtipný.

manga špioni

Tacuja Endó