Spy x Family 2

Spy x Family 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481191/bmid_spy-x-family-2-QQ4-481191.jpg 5 145 7

Spy x Family série

První fáze plánu je v ohrožení! Během pohovoru na akademii Eden Soumrak ztratil nervy a možná tak všechno zkazil. Takhle Anya nejspíš u přijímací zkoušky neuspěje a Soumrak přijde o jedinou šanci přiblížit se ke svému cíli, Donovanu Desmondovi. Povede se mu ještě zvrátit situaci ve svůj prospěch? A pokud ano, dokáže se Anya sblížit s Donovanovým synem Damianem? Dojdou snad legendárnímu Soumrakovi síly již v první bitvě? Špionské dobrodružství pokračuje!... celý text

fvalek
16.11.2023 5 z 5

Výborně rozjetá série, která je vtipná, zajímavě špionážní, ale hlavně rodinná a úplně na pohodu. Nástup do školy je trošku přehnaný, ale to prostě k tomuhle stylu patří. Díl se celkově více zaměřuje na Anyu, která má jasné úkoly, ale ještě víc ji trápí skryté mise, které díky telepatii vyslechne. Má to chudák holka těžké, ale začíná se z ní rýsovat super postava. Původně se zdála spíš dost submisivní, ale ta rána velmi příjemně překvapila. Yor hra na maminku taky sluší. No a Loid zcela klasicky pendluje mezi misemi a snahou o to hrát si na rodinu. Je ale roztomilé, jak se mu to pomalu dostává pod kůži. Přestože to je pak velká akce už od samotného začátku, tak narůstající peripetie ve škole či s Yořiným bratrem dělají velmi dobrý efekt a těším se na pokračování! :)

Bettybook
06.07.2023 5 z 5

Tahle série? I eat it up.

Alma-Nacida
26.11.2022 4 z 5

Dvojka je lepší než první díl, nebo jsem si už možná zvykla, každopádně oceňuju tu parodii. A jdu dál, jak jinak.

Atlantis
09.05.2022 4 z 5

Pořád je to parádní čtení, pořád se bavím. Je to hlavně díky tomu, že samotná rodinky je vtipná a zajímavá, není v ní člen, který by mi vadil. Do budoucna bych rád viděl více scén ze školy a taky by se jim už mohlo něco podařit, ale jinak se těším na pokračování.
Tahle manga se v záplavě u nás prodávaných shonenů lehce ztrácí, nenechte si ji ale ujít, byla by to škoda.

orangerose
21.04.2022 5 z 5

Super zábavný, akční 2 díl jako 1 :)

Pavliseb
02.04.2022 4 z 5

Stejně dobré, jako první díl. Prostředek za mě trochu slabší, hlavně kvůli trochu klišé problému, ale začátek i konec to dorovnaly. A to dramatické odhalení na konci! Začíná jít do tuhého??
Kromě hlavního příběhu je na konci i bonusová mise, která byla velmi dobrá. Moc jsem se bavila. Potenciály postav byly dobře využity. Snad v dalších knížkách bude více takových misí.

Listy
18.02.2022 5 z 5

Druhý díl mě nadchl více než první, a to i první mě mile překvapil. Opět nechybí napětí, humor a pár ran. Velmi pěkná kresba a oddychový příběh. Těším se na pokračování.

Tacuja Endó
japonská, 1980