argi111 argi111 komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Perfektní!

07.02.2017 5 z 5

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Kniha mě příliš nezaujala. První polovinu jsem neměla chuť ani dočíst.

07.02.2017 2 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Povedená kniha, i když na ponuré téma. Psána podle skutečného příběhu se skutečnými postavami. Je v ní jedna velká pravda: "Nikdy nemusí vše být tak, jak se na první pohled zdá."

09.12.2016 5 z 5

Jako oddechovka dobrý :-)

30.11.2016 3 z 5

Probuzení Astarotha Probuzení Astarotha Henry H. Neff

Kniha není špatná, ale měla jsem trochu problém se začíst. Posledních asi sto stran ovšem velmi čtivých. Mám ještě další dva díly tak uvidíme. Podobnost s Harrym Pottrem je dle mého názoru minimální.

20.11.2016 3 z 5

Po přečtení recenzí nadšenců i odpůrců jsem ke knize přistupovala s mírnou skepsí. Ale musím říct, že se mi líbila moc. Upřímně bych byla raději kdyby to bylo psáno jako všechny díly předtím, ale jde především o příběh a ten se povedl.

05.11.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Perfektní knížka. Autorka píše vážně moc dobře, příběh naprosto Vás pohltí. Těším se na další její knihy. A naprosto nejlepší byl epilog, za ten dávám extra body. Zeptejte se Pandory :-)

30.10.2016 5 z 5

Tato kniha je druhou knihou, kterou jsem od Coelho četla. Musím říct, že se mi moc líbila, i když druhá část mi chvílemi přišla "táhlá". Podle hodnocení zde jsem toho příliš neočekávala, ale byla jsem mile překvapená. Autor vám musí zřejmě "sednout".

23.10.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Velice povedená a hodně "přemýšlivá" kniha. Skoro bych řekla, že by se měla stát povinnou četbou.

18.10.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala především podle obálky. Anotace byla také dobrá. Tuhle knihu jsem v knihkupectví zkrátka nechat nemohla!
Přečetla jsem ji takřka během jediné noci. Byla poutavá od začátku až do konce. Nechyběl zde lehký černý humor jak autor sliboval, ale i vážnější části nad kterými začne člověk trochu více přemýšlet.

16.10.2016 5 z 5

Poklad pána Isakowitza Poklad pána Isakowitza Danny Wattin

Kniha má působivý námět, ale příliš mě nebavila. Na můj vkus se až příliš přeskakuje z reality do vyprávění minulých příběhů. Celkově mi přišla taková "bez pořádného děje".

10.09.2016 3 z 5

Čtenář z vlaku v 6.27 Čtenář z vlaku v 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Kniha na mě působila velice zvláštním dojmem, ne však špatným, spíše netradičním. Příběh se rozjede a zároveň vrcholí až na posledních několika stránkách.

04.09.2016 4 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha na mě celkově zapůsobila dobře. Koupila jsem ji v LK za pár korun. Začátek se mi zdál trošku zdlouhavý než se příběh "rozjel". Potom to ovšem stálo za to! Nemohla jsem se odtrhnout a stále jsem váhala jak se hlavní hrdinka nakonec rozhodne....

29.08.2016 4 z 5

Až úplně dolů Až úplně dolů Jennifer Weiner

Kniha se mi moc líbila. Líbí se mi také styl jakým autorka píše. I když jsem byla zpočátku poměrně skeptická, příběh se hezky rozjel. Myslím, že stojí za přečtení, skoro bych uvěřila, že se vše odehrálo ve skutečném životě.

23.08.2016 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Knihu jsem zakoupila v Levných knihách, na doporučení, jako "skvělou oddechovku". Autorka si mě okamžitě získala a vtáhla mě do děje. Moc se mi líbila.

12.08.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Na sociální síti jsem si přečetla příspěvek své kamarádky ohledně filmu k této knize. Radila přečíst nejprve knihu a až poté shlédnout film. Zběžně jsem na ní koukla. No jo, zase slaďárna jak vyšitá, říkám si. Neměla jsem stejně zrovna co číst tak jsem se do toho dala. Na začátku jsem byla přesvědčená, že "vím" jak to skončí. Autorka mě, ale mile překvapila stylem svého psaní. Zkrátka musela jsem ji dočíst. Konec byl pro mě nečekaný, happy end se totiž nekonal. Určitě si ráda přečtu další tituly této autorky.

09.08.2016 5 z 5