argi111 argi111 komentáře u knih

Tajemství: Diář 2020 Tajemství: Diář 2020 Paulo Coelho

Je super :-)

04.12.2019 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Za ně super knížka pro děti.

01.11.2019 5 z 5

Líný kocour Josef Líný kocour Josef Franziska Biermann

Kniha má trochu rychlejší konec, ale přesto je pro dětské čtenáře moc pěkná.

12.10.2019 4 z 5

Pan Lišák má knihy rád! Pan Lišák má knihy rád! Franziska Biermann

Kniha doslova k sežrání :-)

11.10.2019 5 z 5

Myška Peliška a myška Dobříška ... a jejich velké dobrodružství Myška Peliška a myška Dobříška ... a jejich velké dobrodružství Milena Durková

Moc pěkná kniha pro děti. Příběhy na sebe navazují a jsou doplněny pěknými ilustracemi.

Papuchalk Petr Papuchalk Petr Petr Horáček

Doporučuji pro nectenare a začínající čtenáře. Je perfektní a má krásné ilustrace.

O čertovi O čertovi Pavel Čech

Perfektní kniha pro děti. Doporučuji.

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kniha se dobře četla. Ten kdo má rád toto téma ji jistě ocení. Doporučuji.

12.08.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha má poutavý námět. Asi do poloviny se mi četla dobře. Pak se příběh přestal rozvíjet a konec mi připadal trochu přitažený za vlasy. Je to první kniha, kterou jsem od této autorky četla, celkově není nejhorší, ale mě příliš nenadchla.

03.08.2019 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Z této knihy jsem byla nejdříve trochu zmatená. Postav bylo na můj vkus více. Potom se příběh trochu více rozběhl, ale konec mě příliš nenadchl.

25.07.2019 2 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha byla skvělá. Příběh vás vtáhne děje a vy nemůžete přestat číst. Každá kapitola přináší nové zvraty a nutí vás číst dál a dál. Konec byl trošku rychlejší, ale mě to vlastně vůbec nevadilo, protože bylo napsáno vše podstatné.

17.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Obdivuji způsob psaní této autorky. Vtáhne vás to do děje tak, že nemůžete přestat číst. Skvělé téma, skvěle napsáno, prostě skvělá kniha. Tleskám :-)

15.07.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Této knihy jsem se zpočátku trochu bála. Nevěděla jsem zda nebude příliš "utahaná". Ale nakonec mě velmi mile překvapila. Autor se hodně vrací zpět a je třeba někdy dávat více pozor aby se člověk neztratil. Každopádně pozvolný začátek vyvrcholil ve strhující konec :-)

06.07.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá kniha. Hartl nikdy nezklame.

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha, která mě zase opravdu dostala...

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Pro mě velmi zvláštní kniha. Nemohu hodnotit zda dobrá nebo špatná. Každopádně jsem na rozpacích z toho jak spolu někteří lidé jednají.

21.06.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je naprosto strhující!

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Pro mě inspirativní kniha.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Kniha mě příliš nezaujala. Četla jsem od autorky Manzelovo tajemství a byla lepší.

21.06.2019 1 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Výborná kniha. Moc se mi líbila.