anisek989 anisek989 komentáře u knih

Drž se Drž se Harlan Coben

Jako na oddech když jsem neměla zrovna doma co na čtení OK.. Ale je to moc přeplácaný, když už tak bych radši bud jen vyšetřování vražd a něco víc o Nashovi nebo jen linii Adam - pohřešování. Takhle oboje zamotaný do sebe nakonec neni ani tak záživný ani nějak extra překvapivý co se "zvratů" děje týče.

19.02.2017 3 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Dost předvídatelný a kdyby se to zkrátilo o 100 stran tak se nic nestane.

16.11.2016 2 z 5

Super se čte, rychle to utíká, dobrá na oddech, skvělej popis historie i atmosfery v egyptě.. ale celkem moc předvídatelná (ostatně jako všechny ostatní knihy autora, alespon pro mne) a ten konec, no.. trochu slabota, čekala bych velkolepější zakončení.

31.08.2016 3 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Já tuhle knížku mam ráda, je to jedna z knih mýho dětství a někdy v těch 9-10 letech jsem z toho byla nadšená.

14.08.2016 3 z 5

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Ne, bohužel.. Poe neni muj šálek čaje. U Pádu domu Usherů jsem to vzdala a posledních pár povídek nedočtu. Neskutečně mě to nudí, jazyk se špatně čte a kolikrát vůbec nechápu o čem je řeč. Prostě ne.
2 hvězdy jen za to, že je to "klasika" .

16.12.2015 2 z 5

Příběhy obyčejného šílenství Příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Já nevím no.. První knížka od Bukowskiho, co jsem četla a uplně nevim jakej názor mít. Mě to prostě přijde celkem o ničem.. Ale zároveň to neni uplně blbý. Takže možná až po přečtení více knih si udělám lepší názor.

11.11.2015 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Vůbec ne zlá kniha ale ze serie podle mě nejhorší proto jen 3 hvězdy. prostě to ještě neni nějak ono..

21.09.2015 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

První kniha od autora, co jsem četla. Hezká sladká oddechovka, ten konec mi přišel už trochu moc proto "jen" 4 hvězdy, ale jinak fajn. Ale konec dost překvapil, čekala jsme nějakej totální love happy ending.Určitě si někdy přečtu i další knihy.

11.07.2015 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Na mě už dost pubertální ale čtivý a hlavně se mi líbil popis Říše divů.

02.06.2015 3 z 5

asi budu vyvrhele ale bohužel nijak mě tohle neuchvátilo... Na to, že to má jen 140 stran tak mi to trvalo přelouskat neskutečně dlouho a stejně neskutečně se to špatně četlo a vlastně celkově to byl jen popis jízdy vlakem sem a tam a téměř bez děje.. Bohužel ale pan Lustig asi neni autor pro mě.

02.05.2015 2 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Pentagram se mi zatím společně se Sněhulákem líbil asi nejvíc.

09.04.2015 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Do cca strany 100 je to celke zábavný čtení, který mě ničim nepohoršuje ani nepřekvapuje ale od strany 100 do konce mi to přišlo už celkem nechutný. Místama je to až lehce pkleslá literatura ale těch pár hodin čtení nelituju.

08.03.2015 2 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Po shlédnutí filmy jsem se na tuhle knížku vážně těšila.. Ale je tak hrozně nudná ! I když je to sci-fi tak mi to přijde až moc absurdní - děti, kterým není ani 10 let ?.. Vážně ? Za mě nic moc a vyhrál to film.

07.08.2014 2 z 5

Anna Kareninová I. Anna Kareninová I. Lev Nikolajevič Tolstoj

Hrozně zdlouhavá knížka a asi jediná, která mi trvala přečíst tak neskutečně dlouho.

16.05.2014 3 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Velmi působivá knížka, nečekala sem, že mě zrovna tohle dostane.

24.02.2014 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Uprimne sem trpela pri cteni. Dalo mi to vazne zabrat se tim prokousat.

13.07.2013 3 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Na to jak je krátká mi běhal mráz po zádech až moc ;) A myslím, že sem dosud nečetla nic lepšího, co by zachycovalo válku a její utrpení na všem..
Super.

27.06.2013 4 z 5

Co k tomu říct ? ..Dokolalost ! Sinuheta mi bylo líto..Ikdyž on sebe nelitoval. A z jeho pohledu byl konec asi šťastný. Pro mě život celý z utrpení zakončený "zradou" přítele.
Cena moudrosti je někdy vysoká. A hlupáci vládnou.
Ale "o zítřku předem nikdo nic neví"..

15.08.2012 5 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Už chápu proč má na ČSFD folm tak nízké hodnocení, Vždycky jsem si myslela, že ten film je skvělý, ale po přečtení knihy se mi zdá hrozný ! Polovina knihy ve filmu ani není a konec je taky uplně jiný. Kniha se mi moc líbila a četla se taky moc dobře.

09.07.2012 4 z 5

Posel slunce Posel slunce Wilbur Smith

První kniha od W.Smitha, co jsem četla. Půjčila mi ji přítelova mamka když sem neměla co číst. A od začátku mě to zaujalo i přes to, že knihy s historickou tematkou z Afriky apod. moc nemusím. Dobrá kniha.

14.03.2012 5 z 5