Andynka Andynka komentáře u knih

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Trochu slabší povídky, ale přesto se mi kniha líbila.

11.02.2018 3 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Tuto knihu jsem si dlouho nechtěla koupit, protože mě famfrpál nezaujal natolik, že bych potřebovala znát historii a pravidla. Ale jelikož mám doma všechny knihy, neodolala jsem ( přeci mi nebude chybět jen jedna ).
A jsem ráda, že jsem jí koupila. Kniha mě naopak moc bavila. Bylo zajímavé se dozvědět něco o famrfrpálu. Kniha má krásné ilustrace.
Dokonce mě tak moc vtáhla zpět do světa kouzelníku, že mám chuť si udělat čtecí i filmový maraton. :)

10.02.2018 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Moc hezké a napínavé ukončení série. Trochu mi vadilo, ze je tady az moc zbytecnych detailů, které mě nudili. Ale plus zase dávám za to, že se půlka příběhu odehrávala v čechách. :-)

07.02.2018 4 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Pomalu se mi blíží konec téhle série a nechce se mi. Každý díl má něco do sebe. Tenhle byl hodně přes city... méně akční, ale parádní. Skvělá zápletka!!

31.01.2018 5 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Wow! Tenhle díl se táhnul, ale nakonci jsem usoudila, že to tak má být, aby vše zapadlo kam má. Ale hodně mi tedy chybí v knížkách Samuel a jeho humor... Uvidime , kam nas zavede další díl. :-)

27.01.2018 4 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Další skvělý díl. Celou dobu jsem i věřila, že jde o politiku, proč by ne. V jejich světě chápu, proč lidi bojují proti nadpřirozeným věcem. I když ja bych samozřejmě stála na straně nadpřirozena. No, ale zase jsem se spletla. Jsem ráda, že mě spisovatelka stále dokáže překvapit. :-)

22.01.2018 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Prostě perfektní. Nemám už pomalu co psát, abych se stále neopakovala. I když mi tady chyběla celá smečka... hlavně Sam. Muselo to tak být, protože to jednoduše zapadá do celého příběhu!

17.01.2018 4 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Zatím pro mě, úplně nejlepší díl z celé série. Kniha mě bavila od začátku do konce a nemohla jsem přestat číst. Plná napětí a zvratů, dělo se tam toho hodně najednou, takže bylo pořád, co řešit. Opravdu se tento díl povedl.

13.01.2018 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Moc se mi líbí, že je příběh pořád propleteny se všemi knihami. Ale tak nějak mi začíná vadit laxní přístup hlavní hrdinky... Nic ji nepřekvapí... Pořád neříká, že nechce , aby za ni trpěli její přátelé. Tak snad ten další díl bude lepší. :-)

08.01.2018 4 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Ten to díl mě bavil dokonce víc, jak ten první. Moc mě baví, jak se objevuje vždy nějaká nová postava a naprosto nechápu, kde na to spisovatelka bere fantazii, doufám že nebudu z dalších dílů zklamaná. :)

04.01.2018 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Mnohem lepší než první díl. Jen nemám ráda, když se citové zápletky řeší moc dlouho, na druhou stranu... co Vás lépe navnadí na další díl série ? Tak hurá do dalšího příběhu kojota. :)

29.12.2017 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Z této knihy jsem dost překvapená. Vlastně 250 stránek čtěte romanticky příběh, který se komplikuje díky bláznivému bratrovi hlavní. V celku nic moc, ale čte se to lehce... a na konci zjistíte, ze vas vlastně spisovatelka tahala celou dobu za nos. A diky tomu si knížka zasloužila 4 hvězdičky... Skvělý nápad! Opravdu me dostala.

20.12.2017 4 z 5

Veselé Vánoce Veselé Vánoce Walt Disney

Nejlepší dětská pohádka, která mě tedy neomrzi na Vánoce ani v dospělosti. :-)

19.12.2017 5 z 5

15 minutové čtení, když si chcete vychutnat knihu plnou básniček. Tim Burton prostě nezklame! A ty kresby k básničkám!

18.12.2017 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Konečně jsem se dočkala a přečetla si Vánoční příběh, kde si lidé musí vydělat sami na sebe. Kniha se čte sama. Příběh je hrozně sladký, plný naivity a lásky.... Ale mě tohle u Vánoc nevadí. Však o tom Vánoce, tak trochu jsou. :-)

17.12.2017 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Knížka, která neurazí. Ale něco mi v tom příběhu chybělo, tedy mě to moc nevtáhlo do příběhu a ani moc vánočně nenaladilo... Ale čte se to lehce, velmi jednoduchý příběh.

13.12.2017 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Moc hezky vymyšlený způsob, jak jsou příběhy napsaný a propleteny. Jen me mrzí, že se Vánoční příběhy většinou píšou o pubertacich... Za me moc preslazene, moc jednoduche. Ale na Vanoce, proc ne. :-)

10.12.2017 3 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Ač mám knihy od Kinga ráda, tahle pro me byla boj. Z 600 stranek, bylo 400 zbytečných, zdlouhavých, plných nových jmen a matoucích. Ale těch posledních 200 stranek me moc bavilo a kvůli tomu dávám 2 hvězdičky.

06.12.2017 2 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Hezke, ale za me zbytečné. Myslím si, že už spisivatelka nic dalšího psát nemuselo. Mockrát se opakovala a to me nebavilo.

26.11.2017 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Moc jsem se těšila na druhý díl této série, ale když jsem začala knihu číst, byla jsem opravdu naštvaná, že je to stejný příběh z pohledu muže. Dokonce jsem to nechtěla ani dočíst, ale jelikož nerada odkládám knihy, tak jsem se do toho pustila. Rozhodně nelituji, bylo zajímavé přečíst si to z jiného pohledu, doplnit si příběh a na kouzle to vůbec neztratilo. Už se vážně těším na poslední knihu. :)

25.11.2017 4 z 5