Andynka Andynka komentáře u knih

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Hned jsem se zacetla a nemohla přestat. I kdyz je to asi pro mládež, ale me to ted moc bavilo a cele jsem to hltala. :-D i kdyz teda jsou tam docela velke chybi, kdy spisovatelka zapomina , co maji postavy na sobe a tak :-D

21.11.2017 4 z 5

Rendez-vous v Paříži Rendez-vous v Paříži Deborah McKinley

Knihu jsem dlouho odkládala, protože jsem se bála, že to blbost...moc jsem od ní opravdu neočekávala, ale vyklubala se z toho moc krásná, romantická kniha s jednodušším dějem. Ihned jsem se začetla a nechala se provést celým příběhem na jeden nádech. :-)

18.11.2017 4 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Parádní příběh o životě mezi realitou a fantazií . Rozhodně Joe Hill nezklamal.

17.11.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Super... odpolední chuťovka. Přečteno jednim dechem. Zajímavý zvrat. Takže za me doporučuji. :-)

13.11.2017 4 z 5

Sběratel skleněnek Sběratel skleněnek Cecelia Ahern

Ze začátku pro mě bylo hodně těžké se začít. Motala se mi jména a moc jsem tomu nerozuměla. Ale když jsem se prokousala dějem, tak jsem objevila krásný příběh. Na Ahernovou je tam málo fantazie, ale o to víc se mi to líbilo. Příběh byl uveritelnejsi.

09.11.2017 5 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Pořád mi vrtá hlavou, pro koho tahle knížka vlastně je. Asi bych nechtěla, aby to cetli moje dítě. Mohlo by mit noční můry, ale pro mě už to bylo moc dětské ...
Každopádně se mi příběh líbil, i když to byla takova pohádka.

06.11.2017 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

05.11.2017 4 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Kniha se četla lehce, ale příběh je opravdu slabší. Takove věřte-nevěřte ve psané formě. :-D

05.11.2017 3 z 5

Kniha byla moc hezky napsaná. Připadalo mi, jako bych se s autorkou sešla na kafe a ona mi shrnula svůj život do 2 hodin vyprávění. Rozhodně to nebyla buh vi jaka bomba, ale k odpočinku moc příjemné čtení. Nejvíc se mi líbilo, že autorka to psala lehce humorně, a tak jsem si v tom uměla představit i část Lorelai. :-)

03.11.2017 4 z 5

Báječné nakupování v Las Vegas Báječné nakupování v Las Vegas Sophie Kinsella (p)

Krásné zakončení celé série. Becky se konečně vrátila zpět a vše je tak, jak ma.

31.10.2017 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Jsem trochu zklamaná. Ztratilo to ten šmrnc. Ani jednou me příběh nerozesmal. Chybí mi ta stará Becky, tak doufám, že za to mohl jen ten Hollywood. :-)

29.10.2017 3 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Co bych opravdu vytkla teto knize je, ze neni na zactku strucny souhrn předešlých dílů, jak to u sérii bývá. Měla jsem velký problém, abych u této knihy udržela pozornost a nepreskakovala řádky. No, jsem ráda, ze jsem tuto sérii docetla.

05.10.2017 2 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Ani me nebapadaji slova k teto knizce. Ne, ze by se mi uplne nelibila, ale me uplne nenadchala. Dej byl předvídatelny. Zajimala me historie Tryllu, kdyz se o ni tolikrat zminovali, ale ta tam byla dlouho zatajovana a pak se sem tam objevilo neco malo o ni. Ale tento dil byl asi z cele serie nejlepší.

04.10.2017 3 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Konecne se zacalo vse vice vysvetlovat, ale pro zmenu mi chybelo vice napětí v knize. Ale i tak se moc tesim na posledni dil. Kde uz se vse vyjasni a rozhodne. :-)

03.10.2017 3 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Hezký příběh, ale trochu mě na něm štvě, že za celou knihu téměř nic nevysvětlili. Tedy kromě napětí a obav o postavy, co s nimi bude. Mě rozčilovalo, že vlastně ničemu nerozumím. Doufám, že v druhém díle se dočkám už vysvětlení.

01.10.2017 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Tato kniha se četla úplně sama. Sice jsem čekala více tajemna, ale napnuta jsem i přesto byla po celou dobu příběhu.

26.09.2017 4 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Já jsem z této série tak nadšená ! U knížek jsem si odpočinula a vůbec se nenudila. Je to moc krásně napsané a smyšlené. Obdivuji fantazii autorky. :)

21.09.2017 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se k této knížce dostala. Moc hezky napsáno. Za mě by tam mohlo byt víc ilustrace.

13.09.2017 3 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Četla jsem teď samé náročné knížky, tak jsem sáhla po něčem jednodušším a vybrala jsem dobře. Z této knihy jsem nadšená. Čekala jsem nějaký jednoduchý příběh, celkem nezáživný... ale musím uznat, že kniha je tak krásně vyfantazirovaná, že jsem se mile ráda nechala strhnout dějem, odpočinula si, bavila se a zapojila svoji fantazii! Jdu se s chutí pustit do dalšího dílu . :-)

12.09.2017 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jsem fanda celého kouzelnického světa Harryho, ale těchto dodatkových knížek jsem se docela obávala . Nicméně jsem se odhodlala a pořídila si tuto knihu a jsem nadšená! Zajímavé bajky, moc se mi líbilo, že je k tomu vždy poznámka od Brumbála a nejvíc knížce dodala ilustrace. Díky ilustraci má kniha to správné kouzlo. Jsem mile překvapená. :-)

05.09.2017 5 z 5