andream andream komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Luxusní fičák, cte se to samo od zacatku do konce, rizhodne doporucuji

10.11.2017 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Po dlouhé době kniha,která mě domutila přečíst ji dokonce... Dala tolik námětů ktamyšlení... Že obracím svůj život na ruby a konečně vím kterým sněrem se dát...děkuji

14.08.2016 4 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Jako oddechovku ba dovoleniu muzu doporucit, cte se dobre, trosku predvidatelna ale za precteni myslim stoji.

05.04.2016 4 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Musím přiznat že ze začátku mě rušilo to, že jde o dva příběhy, jeden by mi ůplně stačil.. Až ke konci se mi to spojilo a teprve jsem přišla na chuť i Scottovi a hlavně jeho ženě... stejně hsem ale pořád vyhledávala kapitoly s badpisem Mara... to bylo daleko zajímavější. Pro mě tedy. Konec byl tak nějak čekatelný no.((

23.08.2015 4 z 5

Podnikání z pláže Podnikání z pláže Stanislava Stiborová - Mrázková

Kniha je poučná, zajímavá, čte se sama. Velice inspirativní a určitě stojí za přečtení. A po čtení do akce !!

15.08.2015 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Myslím že v komentářích zde bylo už vše řečeno, nemám co dodat, nemám slov... kniha poskytne velice silny zážitek ,doporučuji přečíst všem a garantuji že se vám od ní bude těžko odcházet -((

14.08.2015 5 z 5

Dopis do ticha Dopis do ticha Zdeněk Hanka

Velice čtivé, jen bych uvítala lepší vykreslení postav, linda..? Jak? Ale v kostce super kniha

09.08.2015 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

ASi mi došly slova....tolik pravdy pohromadě, tolik věcí co tušíte a najednou se spojí a začnou dávat smysl.... doporučuji jakjo povině dobrovolnou četbu pro všechny, koho zajímá smysl žití a bytí a vůbec všeho...kniha mi byla doporučena už před dvěma lety, ovšem první stránky mě nepustily dál, až nyní se mi kniha otevřela a vtáhla mě mezi řádky a v hlavě zůstane napořád, mylsím že číst ji budu ještě mockrát, vždycky najdu nějaké nové poselství

07.08.2015 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Je to šílené, že se tohle může dít, opravdu děsné. Jinak se to čte "dobře" , ale klidný spánek po tom mít nebudete.

03.07.2015 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Kniha plná velice zajímavých, pro mě přínosných myšlenek.... budu o ní řemýšlet ještě dlouho, nejen o ní... doporučuji

28.06.2015 5 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

A mě to zas tak moc nebavilo, konec předvídatelný . Styl psaní byl pěkný, četla se poměrně lehce a rychle, ale žádná bomba to nebyla...

22.06.2015 3 z 5

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Parádní jízda, velmi čtivé od první do poslední stránky, přečteno jedním dechem - co dodat, určitě doporučuji přečíst!! -)

01.06.2015 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Výchovou nepolíbený pes, prdlá rodinka, Rudolf sympaták - co slovo to perla, Alenka - poděs horší jak Robin.... četlo se dobře, občas hlasitý smích, občas vzpomínání na dávné časy, za mě příjemně strávené chvíle při čtení.

29.05.2015 4 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná oddychovka přesně zachycující dobu, fakt to tak bylo, do pismene -))

18.05.2015 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Pěkná oddychovka, četla se dobře až na pasáže Elizabet, ty jsem přeskakovala, nebavily mě. Jinak takový normální příběh z normálního života, za přečtení určitě stojí.

10.05.2015 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Tak nevím... začátek byl nudný, přemýšlela jsem že knihu odložím, nicméně jsem vydržela, druhá polovina už chytla spád a čtení bylo daleko příjemnější, ovšem pořád mi tam něco chybělo... na Kinga prostě slabé...

24.04.2015 3 z 5

Jack Russell teriér Jack Russell teriér Veronika Zahořová

Pěkné fotografie, na seznámení s tímto plemenem dostatek informací, určitě doporučuji přečíst před pořízením pejska.

21.04.2015 5 z 5

Kdo tě zná Kdo tě zná Mary Higgins Clark

Za mě půměrná detektivka, ke konci předvídatelná , vadila mi absence charakterů postav, nicméně četla se dobře a jako nenáročnou četbu můžu doporučit.

24.03.2015 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

První třetina knihy malinko nezáživná, pak už to jelo, až se mi žaludek obracel. Bezcharakterní ledová bestie, která jenom plní rozkazy a nic jiného ji nezajímá, jak není řád a nikdo kdo by velel tak se nedá žít. Je to hrozné ale pomohlo mi to malinko pochopit na jekém principu tyhle zrůdy jely. Určitě doporučuji, i když je to hodně hodně drsné. Stalo se to a nemůžeme před tím zavírat oči.

11.03.2015 4 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

No krása, jedním slovem pohlazení, moc pěkně se četla . Víc mě bavily časy minulé než přítomnost, ale v závěru se to krásně propojilo a dávalo to smysl. Nemám co bych vytkla, určitě doporučuji k přečtení.

05.03.2015 5 z 5