Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Četla jsem ji hodně dlouho.Byla docela pěkná,ale za pár měsíců nebudu asi vědět o čem byla. Nebylo tam nic,čím by se mi příběh vryl do paměti.

26.06.2019 3 z 5

Střípky Střípky Táňa Keleová-Vasilková

Pohodové počteníčko. Nic napínavého,jen takový příběh obyčejné ženské,který by se mohl stát každé z nás.

07.05.2019 3 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Nejhorší Boží trest... zůstat uvěznění ve vlastním těle????
Od začátku jsem tušila jak to asi dopadne,ale přesto jsem byla naplá,až do konce.

27.04.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný příběh. Kdo nečetl, neváhejte!!

09.04.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Po přečtení knížek V pekle plynových komor a Ùtek z Osvětimi,je tahle knížka nejslabší. Čekala jsem víc,ale i tak se četla dobře. Bylo až neuvěřitelne,jak mohli tři roky přežít v těch podmínkách???? A konec byl strašně rychlý,neosobní...

02.04.2019 3 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Hrůza a děs. Nemůžu pochopit kde vzali sílu utéct a vydržet to všechno.

03.03.2019 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Přečteno za jeden den. Strašné!!! Co člověk vydrží,je až k neuvěření. A co člověk (jestl se těm zrudam da tak říct) člověku dokáže udělat,to už vůbec nepochopím.

24.02.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super!!! Po dlouhé době výborné počteníčko. Napínavá, zajímavá..☺

28.01.2019 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Moc hezká kniha.

24.01.2019 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Odpočinkove čtení. Žádné přemýšlení,protože je jasné jak se bude příběh vyvíjet. Taková sladká nuda☺

24.01.2019 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Nemohla jsem se začíst. Pořád jsem nechápala o co jde. Nejlepší je konec. Tam se vše vysvětlí. Až na konci jsem pochopila o co vlastně šlo.

19.11.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zvláštní dům,zvláštní pravidla,ulítlí lidi....
Ale Všechno dohromady dobrý :)))
Trochu napínavá :)

09.02.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavá,až do konce:)

31.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Čekala jsem trochu víc. Příběh, kde všichni lžou. Moc mě to nebavilo.

18.10.2017 3 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Další výborná kniha od Lisy Gardnerové.

26.09.2017 5 z 5

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Zaujala mě obálka.Líbila se mi a i příběh se mi celkem líbil.
Roza byla otřesná matka,párkrát jsem z ní měla nervy :)

23.05.2017 4 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Dlouho jsem se u u knížky takhle nebála. Je to druhá knížka od Gardenové a opět za pět! Hvězdiček :))

26.04.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Trošku jsem čekala víc,ale dalo se :)) Vraha jsem uhádla,už dost brzy,ale pomohlo mi přirovnání ke knize Zmizela. Jinak bych to možná netušila.

09.04.2017 4 z 5

Bohužel jsem sáhla trošku vedle. Je to moje vina,takže nemůžu hodnotit.Třeba je dobrá,ale není to nic pro mě.

24.03.2017

Pohlednice z kavárny Pohlednice z kavárny Lenka Horňáková-Civade

Nádhera!!!! Takhle pohodovou knížku jsem dlouho nečetla :)) Úplně jsem se viděla v některé kavárně,popíjím si kafíčko a a kochám se tou okolní nádherou. Četla jsem ji dlouho a pomaličku,abych si to všechno užila :))))

08.03.2017 5 z 5