Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moc dobře napsaná. Zaujala hned od začátku a až do konce !!! A konec úplné překvapení.

27.02.2021 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je to nejsilnější příběh,který jsem kdy četla. Musela jsem přestával číst a prodychat ty hrůzy které jsem četla.
Vážím si doby v které žiju. Opravdu to neni samozřejmost.

17.09.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Líbila se mi. Jen trochu přehnané.

11.04.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný příběh. Kdo nečetl, neváhejte!!

09.04.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tak to byla síla!!!
Moje problémy jsou tak směšné...
Každý by si měl přečíst příběh Minky a zamyslet se jestli ty naše starosti jsou opravdu tak hrozné.
Krásná kniha.

06.10.2016 5 z 5

Pohlednice z kavárny Pohlednice z kavárny Lenka Horňáková-Civade

Nádhera!!!! Takhle pohodovou knížku jsem dlouho nečetla :)) Úplně jsem se viděla v některé kavárně,popíjím si kafíčko a a kochám se tou okolní nádherou. Četla jsem ji dlouho a pomaličku,abych si to všechno užila :))))

08.03.2017 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Jednička mezi knihami od Erskinové.
I když zatím se mi líbili všechny její příběhy,tento vede :))

28.04.2016 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Knížku jsem si koupila jen tak pro radost a lepší jsem si nemohla vybrat!!! Dala mi hrozně moc.
Vždycky jsem věřila na něco mezi nebem a zemí,proto mě oslovila.A kdo nevěří,asi mu nedá nic.

Při čtení jsem hodně věcí pochopila a uklidnila mě.Škoda,že jsem ji neměla před pár lety. Netrápila bych se tolik moc .
Určitě si ji ještě přečtu.

10.04.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherný,silný příběh. Přečetla jsem ho jedním dechem. Holky,nedoporučuju číst s namalovanýma očima!!! Vypadala jsem jak klaun :( :)

13.02.2014 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Líbila se mi. Dobrá oddechovka

16.01.2021 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Nejhorší Boží trest... zůstat uvěznění ve vlastním těle????
Od začátku jsem tušila jak to asi dopadne,ale přesto jsem byla naplá,až do konce.

27.04.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Po přečtení knížek V pekle plynových komor a Ùtek z Osvětimi,je tahle knížka nejslabší. Čekala jsem víc,ale i tak se četla dobře. Bylo až neuvěřitelne,jak mohli tři roky přežít v těch podmínkách???? A konec byl strašně rychlý,neosobní...

02.04.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super!!! Po dlouhé době výborné počteníčko. Napínavá, zajímavá..☺

28.01.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Byla jsem naplá jak kšandy,od začátku až do konce.Hned jsem se pustila do dvojky - Kruh.Vypadá ,že mě zase chytne hned od začátku.
Už sháním třetí díl trilogie Tma,který mi ještě chybí.

21.01.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Tak jsem konečně dočetla.První od Nesba ,kterou jsem četla byl Sněhulák,a ta se mi líbila.Proto jsem se rozhodla,že si přečtu celou serii,ale Netopýr se mi už až tak nelíbil.Až konec knihy se rozjel a začalo se vše vyjasňovat a zapadat. Teď začínám Švábi,tak snad bude lepší :))

04.01.2016 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Nebyla nic co jsem čekala. Slyšela jsem na knížku samou chválu,ale pro mě to nebylo nic extra.Začátek,asi dvěstě stran, mě vůbec nebavil.Pak se to trošku rozjelo a až konec,který začal dávat nějaký smysl a začalo se něco dít, mě bavil. S touto knížkou budu mít navždy spojenou kávu :)) Té kávy vypili snad hektolitry :)))

10.10.2014 4 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Knížka se mi líbila,děj byl napínavý a pořád nutil číst dál. Můj tip byl od začátku špatný. Potom velké překvapení...

11.05.2014 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásný příběh, opravdu jsem přečetla jedním dechem.

12.01.2014 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Opravdu hodně smutné čtení. Představa,že takový osud má hodně žen i mužů,je ještě smutnější. A ten překvapivý konec....

17.04.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Chůva su mi moc libila. Z počátku jsem neměla ráda Virginii,potom zase Jo. Nakonec to všechno bylo jinak... Knížka u které jsem se nenudila.

25.03.2020 5 z 5