Alnima Alnima komentáře u knih

No, co dodat. Tuto knihu jsem poprvé četla ve čtrnácti,když byla vydána. Od té doby jsem ji četla už několikrát a stále musím říct, že autorka ji napsala prostě úžasně. Líbí se mi naprostá propojenost mezi díly. Stále se něco děje, hlavní hrdinové se postupně vyvíjí a nesmím zapomenout na to, že nic podobného jsem ještě (ani do teď) nečetla. Takže za mě 5 z 5*. Film dobrý, ale s knihou nesrovnatelný.

07.11.2020 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Pěkné pokračování Měsíčních kronik. První díl mě bavil úplně nejvíce, ale i tak hodnotím celou sérii jako povedenou a originální.

07.11.2020 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

07.11.2020 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Oh, Popelku můžu téměř v každém vydání. Trochu jsem se bála, že to bude až moc, ale vlastně mi to vůbec nevadilo. Bylo to naprosto originální a nápadité.

07.11.2020 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Příběh, Který mě nedokázal přesvědčit. Tuto tématiku mám ráda, ale v této knize to na mě nefunguje.

07.11.2020 2 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Po této knize jsem sáhla ve chvíli, kdy vznikl stejnojmenný seriál. Asi se to často nestává, ale zde vyhrála určitě první série právě výše zmíněného seriálu. Ve třetině jsem knihu odložila a určitě se k ní nehodlám vracet.

06.11.2020 odpad!

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.

Den co den Den co den David Levithan

V ringu V ringu Katy Evans

Tato knížka měla poměrně hezké hodnocení, tak jsem po ní sáhla. Bylo to jedno velké klišé, které na mě v tomto případě nefungovalo, ač mi to mnohdy nevadí. Možná prostě autorčin styl psaní nebo překlad mě neoslovil.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Já jsem spokojená. Sice klasická oddechová z tohoto prostředí, ale to je prostě šálek mé kávy a stále se mi neomrzel.

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Myslím, že v hodnocení níže, zaznělo vše. Také nejsem úplně cílová skupina. Tohle na mě bylo asi až moc moderní pojetí. Dávám 3,5*

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Nadšení z prvního dílu opadlo a vracíme se do zajetých kolejí. Ale i tak, pěkný příběh.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Naprosto úchvatně napsaný příběh. To jak nevíte, kdo je kdo, je prostě originální. V knihách mám ráda překvapení, ale čím více knih přečtěte, tím méně jich byvá. A přesto, tahle to dokázala na plné čáře :)

06.11.2020 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka, která pro mě byla překvapením. Mám ráda, když se objeví nějaká hlubší myšlenka jako zde.

Losing it Losing it Cora Carmack

Četla jsem, ale příběh už pro mě okoukaný a knížka nepřinesla žádnou originalitu. Takže 2*.

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5 *. Hodně milé překvapení :)

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo. Také by to mohlo být o něco kratší, ale tady mi to zas až tak nevadilo.

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce.

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate