allblacks allblacks komentáře u knih

Přátelé jsme viděla snad tisíckrát. Na knihu jsem se těšila. Nebyla špatná, jen jsem se někdy hodně ztrácela. Přeskakování v čase. A teda i ve všech těch opiátech.

27.01.2023 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super knížka. Trochu jsem měla zmatek ve všech postavách /kromě hlavní/, ale druhý díl si určitě přečtu.

05.01.2023

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Kniha se nedá odložit. Skvělá. Doporučuji.

03.10.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Skvělá. Už se těším na další příběh. Škoda, že až na podzim :(

09.04.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Chytla mě od první stránky. Včera jsem ji otevřela a dnes dočtená.

14.01.2021 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Četla se skvěle. Už se chystám na další autorčinu knihu.

27.08.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Četla se velmi dobře. Vtáhla do děje. Určite si přečtu další knihy od této spisovatelky.

26.06.2019 5 z 5

Přežil jsem peklo gulagu Přežil jsem peklo gulagu Egon Morgenstern

Stručná kniha. Stojí za přečtení. Speciálně pro někoho, kdo o gulagu moc neslyšel.

26.06.2019 3 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

A pak že peklo na zemi neexistuje! Myslím, že Věra, její sestra a vlastně všichni vězni si jím prošli. Paní Věra má můj hluboký obdiv, jak se s tím vším peklem poprala a zůstala optimistkou nejen, že se dostane z Ruska, ale i do další etapy jejího života. Velice smutná knížka. Nicméně děkuji z ni. Na minulost se nesmí zapomenout.

07.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se čte dobře. Nicméně mi připadá, že zlehčuje dobu, ve které se “milostný příběh” odehrává. Konec trochu nedotažený. Přesto doporučuji.

11.01.2019 3 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Zajímavý příběh zakázané lásky. Trochu mě mrzí konec knížky. Škoda, že osud Heleny musíme hledat pomocí googlu. Jinak je kniha čtivá.

26.05.2018

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha přečtená jedním dechem. Kéž by si ji přečetla i dnešní mládež.

19.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Já byla trochu zklamaná. Čekala jsem větší zápletku. Kniha neurazí, nenadchne.

11.02.2018 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Když čtení bolí. Probrečela jsem větší část. Doporučuji! Měla by to být povinná četba.

04.02.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Mě Erika Foster baví a už se těším na další knihu!

04.02.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvělá detektivka! Stejně jako Dívka v ledu. Přečtena doslova jedním dechem. A teď čekat na Temné Hlubiny ...už aby to bylo

04.07.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Na to jakou má kniha reklamu a všude trhá rekordy v rychlosti prodeje, jsem asi čekala víc, nicméně kniha se čte dobře a urcitě ji ráda doporučím dalším čtenárům.

17.02.2016 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Zatím nejlepší od Theorina

01.11.2014 5 z 5

Pátá kniha Mojžíšova Pátá kniha Mojžíšova Christina Larsson

Výborná detektivka. Dobře se čte. Je to druhá knížka, co jsem od Cristiny Larsson četla a už se chystám na další.

13.04.2014 5 z 5

Kazateľ Kazateľ Camilla Läckberg

Dobře se čtě..tato spisovatelka mě baví.

13.04.2014 4 z 5