alena4154 Online alena4154 komentáře u knih

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Už dlouho ve mě kniha nezanechala tolik pocitů. S hlavními hrdiny prostě žijete. Některé si zamilujete, jiné nesnášíte. Asi stejně jako v životě. Skvělá, čtivě psaná kniha. Určitě doporučuji, nezávisle na tom, zda máte rádi hokej či nikoliv.

09.02.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Zezačátku to vypadalo slibně. Bohužel hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Konec by utahaný.

13.11.2019 2 z 5

Knihkupkyně Knihkupkyně Cynthia Swanson

Výborná kniha. Přišlo mi, že jsem s hrdinkou opravdu žila. Bylo mi zřejmě zvláštní opravdu něco takového zažít. I když kdo občas nesní o dokonalém světě. Ovšem, který z nich je opravdu dokonalý..?

06.05.2018 5 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Přečteno za jeden večer. Kdo čte knihy na toto téma, tak určitě doporučuji.

15.02.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Opravdu povedené. A ač je to možná trochu divné, tak epilog mi vykouzlil úsměv na tváři. Každý v sobě hold nosí špetku "nenávisti". Ale naštěstí ne každý ji v životě použije.

04.05.2019 5 z 5

Potom Potom Morris Gleitzman

Moc pěkný příběh. Chytne vás za srdce, copak to nechápete?

09.07.2018 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Hlavní hrdinka je dost nesympatická, přesto vás to nutí číst dál. Nebylo to úplně špatné, ale taky to nebylo úplně dobré.

24.01.2020 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná kniha. Opravdu jsem se bavila. Určitě doporučuji :-)

02.11.2016 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Kniha u které nevím jestli je dobře, že jsem jí četla. Byla odporná a zároveň jsem nedokázala přestat číst.

07.07.2015 2 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Ač tu čtu na tuto knihu většinou kritiku, tak za sebe říkám, že se mi velmi líbila. To, že známe hned na začátku identitu vraha, pro mě bylo vzrušující a četla jsem tak rychle, jak jen mi to čas dovoloval, jen abych se dozvěděla, jak to s ním dopadne. Knihu doporučuji a rozhodně si od autorky přečtu i další její knihy.

22.07.2014 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Od bestselleru prostě čekáte o něco víc..

31.01.2020 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila. Napínavé od začátku do konce. Konec mi bohužel přišel dost odbytý. První díl se mi líbil více. Každopádně na další se těším :-)

21.10.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Vcelku pěkný příběh, ale nic co bych si přečetla znovu.

13.05.2019 3 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Stejně úžasný příběh jako první díl. Plný lásky, pochopení a zároveň závisti a nenávisti. Ale takový on život prostě už je..

15.02.2019 5 z 5

Ryba jménem Ian Ryba jménem Ian Bradley Somer

Taková ta oddechovka, která vás nenechá nadechnout :D Příjemné čtení :)

09.02.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se dobře četla, ač jsem se občas ztrácela kdo je kdo. Ke konci už mě začínala nudit. Dočetla jsem už jen ze zvědavosti. Čekala jsem víc.

12.01.2019 2 z 5

Úžasná kniha.

09.09.2018 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Určitě všem doporučuji. Po přečtení této knihy nabíhá spousta myšlenek, jak je ten život pro nás vcelku zdravé lidi vlastně jednoduchý. Jakými nesmysly se mnozí zabýváme. Přitom se stačí zastavit a vnímat detaily. Je zvláštní, že "nemocní" lidé si dokáží život užít víc než lidi zdraví.

09.05.2017 5 z 5

Výborná kniha :-) Po přečtení si člověk přehodnotí svůj život a zjistí, že se vážně zabýváme blbostma :-D

15.12.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Opravdu výborná kniha. Čtivá a vtáhne vás do děje, že se ani nenadějete a jste na konci.

03.01.2016 5 z 5