adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Tak tenhle mlékař nadojil pořádně zkyslé mléko. Natalie byla otravná městská kravka co se zatoulala do stáda jednoho vesnického burana, který měl slovní zásobu ve stylu: "Já jsem Groot". Tuhle knihu pohřbít pod hromadu hnoje.

02.08.2020 odpad!

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Co to bylo za blbý konec? Za něj jsem ubrala snad všechny hvězdičky. Vrah ve stylu "Deus ex machina" protože autor nevěděl, kdo má být vlastně pachatel. Kdyby to byl zahradník vyšlo by to nastejno, ten je vrahem vždy :)

05.07.2019 2 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Emilka to asi neměla v hlavě moc v pořádku, protože takový knižní svinčík se jen tak nevidí. Všechny postavy byly nějak bláznivé a zlé. Kniha plná podivností, domácího násilí, náznaku nekrofilie a sňatků mezi příbuznýma.

01.02.2018

Vlaštovky z Černobylu Vlaštovky z Černobylu Morgan Audic

Krásně ponurý obal ukrývá skvělou knihu, kdy se při čtení i bojíte, že na vás dopadá radiace z místa činu.

10.01.2024 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Knize jsem dala šanci, ale po přečtení šla ihned na rozpojení. Kdyby se to rozpojování týkalo všeobecně lidí, třeba jako trest místo pobytu ve vězení, tak by to mohlo být akční i dystopické, takhle mi to přišlo jen infantilní.

02.08.2019 2 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

4 z 5 řezníků doporučují knihu Znamenitá mrtvola :) Já bych to nedoporučila vegetariánům, citlivým duším a ochráncům zvířat. Psáno ponurým stylem, čekáte na něco optimistického, ale nedočkáte se :) Závěr zajímavý a myslím, že i vhodný.

10.12.2022 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nějak se mi tyhle komunistické romány začínají líbit, nebo jsem už přemlsaná zahraniční literatury a pak v tomhle vidím "veledílo"?? Naštval mě konec knihy, jenom "Tati?". Mohly tam být kapitoly co podniká Blanka a jak si žije, ne to pak napsat do jednoho odstavce, že něco prožila, ale nemá vlastně nic. Taková kniha o ničem :)

06.08.2020 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Milý John, mohl být lepším počtením, kdyby ho milý Nicholas neoplácal polevou z přecukrované nudy, prostě mistr cukrář :-)

13.02.2016 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Za přečtení téhle knihy by měli udělovat bobříka odvahy, protože to rozežírá vnitřnosti zaživa :-(( Jediné k čemu je tenhle "bestseller" vhodný, je na podpal do kamen :-)

15.07.2014 odpad!

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Co na téhle knize za něco stojí - tak je její obal :-) ...ale ani ten ho nezachrání od mého krutého hodnocení. Hlavní hrdinka je stále opožděná jako v prvním díle, kdyby se jí nepřipomnělo, že má jíst, umřela by hlady ve druhé kapitole ...což by téhle knize značně prospělo. Neexistující děj shrnují následující slova: Ách - Vnitřní bohyně - BlackBerry - Bejby - Stín.

15.07.2014 odpad!

Spolu jsme dokonalá holka Spolu jsme dokonalá holka Ariel Kaplan

Nějak jsem nepochopila tu averzi vůči plastické operaci. Zrovna rhinoplastika umí hodně změnit sebevědomí. Možná kdyby ji ke konci knihy Aphra podstoupila, dala bych o hvězdičku víc :o)

08.07.2022 2 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

První dva díly byly snesitelné, ale tohle už bylo moc :( Ta přemíra zdrobnělin lezla na nervy, čtení jak pro mimina. V každé knize měly hlavní aktérky nějakou připitomělou přezdívku, která v angličtině snad ani nejde vymyslet. Jo kdyby to byla tetralogie z českého venkova, tak to beru, ale tohle fakt neeee.

04.05.2022 odpad!

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Ona z něj byla vlhká jak čerstvá omítka, on z ní byl v okamžiku tvrdý jak beton. Hoďte po mně klidně cihlu, ale nudily mě ty budovatelské pasáže, postupně jsem začala přeskakovat i ty erotické, bylo totiž jasné, že se (i ten dům) udělají. Zachránil to jen skunk a ten tam hrál epizodní roli.

25.07.2020 1 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nerada to přiznávám, ale bylo to čtivé :-( asi díky tomu, že to bylo psané takovým prostým selským stylem. Hrdinové se v ničem hluboce nebabrali, prostě s tím co je potkalo si poradili a žili dál. Žádné přehnané emoční výbuchy. Jen je škoda, že má ta kniha tak hnusný obal, to mě odrazuje si ji pořídit v hmotné podobě (ostatně autorka by potřebovala knihového stylistu, protože všechny její knihy mají fakt příšerné přebaly).

02.07.2020 4 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Předběžně hlásím, že je to zatím nejlepší kniha od S.B. (ještě pár kousků musím přečíst). Všechny postavy byly takové drzé, podlé či různě zákeřné, nikdo nebyl vyložená bačkora :-) I ta romantická linka hlavních hrdinů byla taková syrová, tím to získalo asi to kouzlo.

11.06.2020 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Takový pokus o český "Tvajlajt" psaný stylem hatlama patlama. Chvíli si pobudeme v Praze, pak si poplujeme parníčkem po širém moři a budeme bojovat hlava nehlava, hlavně ať je mozek všude kolem. Tohle by se hodilo do nabídky Levných knih za 29 Kč :-)

16.07.2017 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Rybářská příručka protkaná erotikou s pseudozápletkou absolutně o ničem. Autorky vaří z vody nemastnou neslanou rybí polévku :-( ...víc o téhle knize napsat nejde :-(

09.03.2016 1 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Čtení téhle knihy mě vysálo víc jak stádo upírů :-( moc umělý a vleklý děj. Na další díly se vrhnu až v důchodovém věku, kdy to použiju jako eutanázii :-D :-D

09.05.2015 1 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tahle kniha je max. tak padlá na hlavu :(

15.07.2014 1 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Další ze série zbytečných knih :-( Jednu hvězdičku uděluji za nízký počet stran a tudiž krátké trápení čtenáře :-)

15.07.2014 1 z 5