Adele02 Adele02 komentáře u knih

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Můj - ty - bože.
Tak takhle silný příběh jsem už dlouho nečetla.

09.07.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tohle bylo úžasné.

03.04.2014 5 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Alina Bronsky

3,5
Tohle bylo hodně, hodně divné. Juli byla tak podivná osoba, že doteď nevím, jaká charakteristika k ní vlastně sedí, ale jinak se mi to líbilo.

20.03.2014 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Kdyby si autorka více obohatila slovní zásobu a dala hrdince víc než 8 let (s tím jejím chováním), bylo by to fajn.

12.03.2014 2 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Úžasné. Tak takhle mě ještě nikdo nevypekl. (Chtěla jsem tě nenávidět, Johanno!)

07.02.2014 4 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Jé. ono to má stejnou obálku jako Easy? :D Tak jsem teda zvědavá :DD

28.01.2014

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Nezklamalo! :) Už dlouho jsem si takhle nepobrečela (a navíc taky trochu zbytečně...)

25.01.2014 4 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Tak neskutečně prdlé, že podle Miina uvažování budu mluvit ještě hodně dlouho. :)

27.10.2013 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

4,5.
Pěkné, bála jsem se jít potmě na záchod :) Nabité akcí, fakt supr.

11.10.2013 4 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tak se Upíří deníky konečně rozjely, ještě že jsem u nich vydržela. Tady už se mi všichni (až na Katherine, která byla až moc šílená) celkem zalíbili, ale ten závěr, TEN ZÁVĚR!

20.08.2013 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Pěkné, skvělé byly scény s Erakovým jezdeckým talentem a Haltovou hlavou a helmou ;)

02.08.2013 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Řekla bych, že takovýhle typ knížky jsem hledala. Roztříštěná byla bombastická.

21.07.2013 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Přes celou knížku se táhne napětí, jak to vlastně bude, a otevřený konec nutí číst další díl. Ale u některých scén bych doporučovala nejíst.

17.07.2013 5 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Předně musím říct, že jsem si ani u jedné povídky nemyslela, ať už konečně skončí, že to chci mít za sebou - vlastně tady žádnou nehodnotím hůř než třemi hvězdičkami, což je naprosto skvělý, a jsou tu tři, které jsem si užívala od začátku do konce (a dvě, u kterých ta pětice hvězd dlouho hrozila taky), což je víc než naprosto skvělý. Všechny barvy duhy v sobě mají různorodé příběhy o různorodých lidech, tak, jak to prostě je. A díky za takovou knihu.

30.03.2024 4 z 5

Holky odnikud Holky odnikud Amy Reed

Uf.
Chtěla bych říct, že tahle kniha to fakt děsně hrotí a strašně přehání. Vážně chtěla. Ale nemůžu.

Silný a skvělý. Autorka skvěle zobrazila všemožné druhy osobností. Pokud na to máte žaludek a chcete se nad společností zase trochu navztekat, není nad čím váhat.

29.03.2024 4 z 5

Smrtholka Smrtholka Lucie Faulerová

- něco sem možná napíšu, až přestanu brečet -

29.03.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha první Němý hlas: Kniha první Jošitoki Óima

Zajímavý vhled od života kluka, který jen tak, aby se nenudil, šikanuje ostatní - dokud se sám nestane terčem šikany. Ale až v podstatě do konce jsem měla strašný zmatek v některých postavách a je škoda, že se to v sérii tolik natahuje, tady to je opravdu jen „úvod".

29.03.2024 3 z 5

Noc pro chrliče Noc pro chrliče Filip Kalčák

Mozaika chaosu (nebo snad odrazy ve střepech zrcadla, které postavy rozbijí v první části knihy?) par excellence. A funguje to. Baví mě, když se postavám prakticky nic nedaří, a že to tady byly pořádné turbulence, humor tomu rozhodně nechybí. A čeho si rozhodně cením nejvíc; přestože vidíme do hlavy skoro všem postavám, dojde to k nečekaným zvratům a situacím. Za mě rozhodně skvělé a originální fantasy.

19.10.2023 4 z 5

Nick a Charlie Nick a Charlie Alice Oseman

Jedno trochu nafouklý vztahový drama. Ale Nick je skvělej.

11.07.2023 4 z 5

Utrpení knížete Sternenhocha Utrpení knížete Sternenhocha Ladislav Klíma

Estetika hnusu v celé své české kráse.

12.03.2023 2 z 5