Adele02 Adele02 komentáře u knih

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Spíš 3,5.
Celkově pěkná knížka, ale některé pasáže jsem měla chuť přeskočit. Styl C. R. Zafóna mě moc nezaujal, ale zato konec, ten byl teda pekelný. Jak to může udělat???

02.10.2013 3 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

BOMBA. Ten konec mě dostal. MUSÍTE ČÍST!!!

20.09.2013 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

JO, konečně ji mám doma, po dlouhém souboji v knihkupectví je jen a jen MOJE. Nemůžu se dočkat, až se do ní pustím :)

12.09.2013 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

No, asi jsem to měla čekat, ale nečekala. Georgiiny hlášky šly a ukončování kapitol Richelle Mead umí taky skvěle, ale jinak nic moc. Do dalšího dílu už nejdu.

11.09.2013 3 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Lidičky, tak tohle byla BOMBA. Vůbec jsem nečekala, že se to vyvine až takhle a původní myšlenka byla, že to bude spíš nuda kvůli cestování v čase. Velký omyl, knížka se mi líbila víc než předchozí dva díly.

03.09.2013 5 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Hrozně se to táhlo, ale konec byl kouzelný. Dextere, miluju tě!

26.08.2013 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Proč mají na CooBoo webu tak krátkou ukázku, že se do toho hned začtu a musím to dočíst??? Krvavou cestu musím mít!

19.08.2013

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Knížce jsem vůbec nedůvěřovala, ale musím uznat, že se mi fakt líbila.

13.08.2013 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kouzelný. Pike umí moc hezky psát.

07.08.2013 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Celkem pěkné, ale ostatní thrillery z Fragmentu byly lepší.

30.07.2013 3 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Skvělý thriller. Martini píše úžasné knížky.

29.07.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Uchvátila mně nejen romantika, ale i Annin styl vyprávění a především kopec vtipu. Doufám, že Lola bude něco podobného.

27.07.2013 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Na detektivky jsem nikdy nebyla, ale musím uznat, že tahle kniha byla skvělá. Na skutečného vraha bych to nikdy netipla, myslela jsem si to o někom jiném :) Doporučuju všem.

25.07.2013 5 z 5

Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Lisi Harrison

Spíš oddechovka. Dívčí parta mně moc nebere.

18.07.2013 3 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Předchozí díly byly lepší, ale i tenhle byl dobrý. Rozhodně v sérii budu pokračovat.

13.07.2013 3 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Přišlo mi, že Luce je jaksi moc natvrdlá a Daniel až příliš zamlklý. Na jeho místě bych to Luce všechno vyžvanila. Pád byl rozhodně lepší.

07.07.2013 4 z 5

Andělé tančí vždycky s lehkostí Andělé tančí vždycky s lehkostí Thomas Brezina

Četla c krásně, ale Vicky tolik nemusela uvažovat o Bílém :) Obdivuju Thomase Brezinu, jak dokáže napsat i knížky pro holky. Andílci si rozhodně získali mou přízeň.

05.07.2013 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Maire Lu je báječná spisovatelka a Legenda se jí velice povedla. Má to úplně bombastický napínavý děj a jak CooBoo psalo: Legenda vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Já nedýchám ani teď :)

05.07.2013 5 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Tak tohle bylo bombastický, tak moc jsem se u knížky snad ještě nenachlámala xDD

03.07.2013 5 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Jsem teprve na začátku a už se chechtám tak nahlas, až si říkám, co si asi myslí sousedi :))

02.07.2013 5 z 5