5tužka 5tužka komentáře u knih

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Opět soukupovsky mrazivé! Super!

02.10.2021 5 z 5

Proč spíme Proč spíme Matthew Walker

Skvělá kniha, která mi otevřela oči k tomu, jak se k sobě chovat. Doporučuji všem, kterým není jejich vlastní život jedno.

21.10.2020 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Funguje to! Už jsem začala na jednodušších přáních a propracovávám se dál :)

04.10.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Jsem moc překvapená, co Aňa cítí a jak to dokáže vyjádřit. Spoustu věcí cítím stejně, ale nedokázala bych to tak hezky napsat. Kniha mě moc pobavila, dovedla ke spoustě zamyšlení a k několika slzám. Díky

06.01.2018 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

\"Když se dcera poprvé zamilovala, radil jsem jí, aby otevřela své srdce. Představ si, že plaveš v letní prohřáté vodě bazénu a kolem tebe se šíří soustředné kruhy. Zlatisté paprsky slunce se ti odrážejí ve vlasech a hřejí tě na tváři. Nasaj vzduch. Nadechni se. Ten pocit tě nikdy neopustí. Když uchopíš sluneční svit do dlaní, promění se ve stín. Když uvězníš světlušku ve sklenici, zahyne. Ale jestliže dáš lásce křídla, nadosmrti budeš cítit bezbřehou radost a vzrušení z pocitu, že se vznášíš vysoko nad zemí.\"

28.10.2017 5 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Audiokniha fantasticky načtená Jiřím Štědroněm na mě působila neuvěřitelně tísnivě, což ještě víc podtrhovalo šílený obsah knihy. Za mě Nadšení!

04.09.2023 5 z 5

Dokud žijí motýli Dokud žijí motýli Hanni Münzer

Průměrná, ale čtivá knížka k oddechu.

30.11.2021 4 z 5

M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek Dalibor Vácha

Knihu jsem hltala a držela pěsti hrdinům, ačkoliv jim to nepomohlo :) Krásně napsané, plné napětí a smutnýách osudů, o kterých by se měl každý dozvědět! Doporučuji! těším se i na audioverzi...

25.08.2021 5 z 5

Teorie podivnosti Teorie podivnosti Pavla Horáková

Neskutečná kniha plná moudra! Uplně jsem se do ní zbláznila a musím ji mít doma navždycky! Autorka má úžasnou představivost a nádherný jazyk, každá stránka je balzám. Děkuji.

04.02.2021 5 z 5

Miluju Tě, protože mě živíš Miluju Tě, protože mě živíš David Llorente

Děj ze začátku chaoticky působící knihy začne dávat smysl a úplně vás strhne. Moc jsem si to užila!

01.10.2020 5 z 5

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

Z této knihy jsem byla naprosto unesená, moc se mi líbil zvláštní jazyk, který vypravěčka používá, a i obsahově se mi kniha líbila. Určitě si ji koupím do své knihovničky a vřele všem doporučuji.

15.08.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Carter = nejlepší detektivky na světě

31.03.2018 5 z 5

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Tahle kniha je skvost! Ačkoliv ji mám půjčenou, potřebuju ji mít, svou vlastní, doma. Je plná skvělých postřehů, neuvěřitelně vtipná a plná naděje i lásky! Jen mě mrzí, že je tak krátká :) Každé slovo mě bavilo a naschvál jsem knihu odkládala, aby mi vydržela co nejdéle - jinak bych ji snědla k večeři v 6. Už přesně vím, kolik jich koupím a komu všemu daruji. Zařazuji ji do svých "NEJOBLÍBĚNĚJŠÍCH". Všem doporučuji.

05.11.2023 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Výborné! A jako audioknihu, kterou jsem měla tu čest poslouchat, velmi doporučuji :)

15.09.2023 5 z 5

Cizinec Cizinec Albert Camus

Audiokniha skvěle namluvená Jiřím Dědečkem ještě více podtrhovala netečnost a bezcitnost Mersaulta. Trochu u poslechu tuhla krev, nicméně skvělý výkon jak autora tak vypravěče.

12.08.2023 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

skvělá knížka, moc mě pobavila

26.06.2023 5 z 5

Krámek s fantazií Krámek s fantazií Tabitha Bird

Dokonalá kniha, úplně jsem pobrečela polštář při čtení - takhle skvělý nápad na knihu obdivuji a dávám 1000%,. Doporučuji všem.

25.02.2023 5 z 5

Básník (Román o Ivanu Blatném) Básník (Román o Ivanu Blatném) Martin Reiner

Tyjo, jak to říct... díky téhle knize jsem se opravdu dozvěděla hodně nového o básnících a spisovatelích 20. století, jak jsem je ještě neznala. Především Ivan Blatný byl pro mě nikdo a stal se z něj NĚKDO! A to všechno kolem - neuvěřitelné a Martin reiner má můj velký dík za tak krásně zpracovanou a navíc úžasně čtivou knihu. Díky!

09.02.2022 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Fantastická kniha, kterou nemůžete odložit, dokud ji nepřečtete :)

15.01.2022 5 z 5

Pérák Pérák Petr Stančík

Tak tohle mě FAKT bavilo!!! Vtipné, zábavné!!

02.10.2021 5 z 5