Šest let

Šest let https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194006/bmid_sest-let-Lvc-194006.jpg 4 853 246

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Six Years , 2013

postrach
10.12.2017 5 z 5

Dobře napsaný příběh.

papajapa
07.12.2017 5 z 5

Knihu jsem si pujcila jai "doplnkovou" nez se uvolni jina a jsem prijemne prekvapena. Bylo to me prvni setkani s autorem a urcite ne posledni. A ani mi nevadil ten happyend na konci.

martina.tim
01.12.2017 5 z 5

Příjemné rozptýlení. Člověk by nevěřil, že dokáže být někdo tak moc zamilovaný, že jde i přes takové překážky. Velmi akční příběh, který se mi sice chvílemi zdál dost na hraně, ale pěkně zpracované a dost napínavé :)

ctenarkaEva
27.10.2017

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity... První polovina byla vynikající, napínavá. Postupně se mi některé situace zdály až moc překombinované a chvílemi jsem se ztrácela v postavách i ději. Četla jsem od H.Cobena i Nikomu ani slovo a ta se mi zdála čtivější, napínavější a celkově zajímavější.

Evka27
20.10.2017 3 z 5

Výborný rozjezd,ale pak už jsem četla, abych jen dočetla a konec mě docela otrávil.

dom.ini
12.10.2017 5 z 5

Super!!!!! První polovinu jsem zhltla na jeden zátah. Druhou už jsem měla kvůli práci trochu rozkouskovanou, ale ani to ji neuškodilo. Knížka byla napínavá, akční a plná zvratů od začátku až do konce! Rozhodně doporučuji!

minde
28.09.2017 3 z 5

No čekala jsem, že to bude lepší. Děj byl sice dobrý, zápletka promyšlená, ale něco tomu chybělo. První půlka mě bavila víc, drželo to moji pozornost do chvíle, když jsem zjistila, jak to s Natálii je... ale pak už jsem se trochu ztrácela. Celkově to nebylo špatné, na ukrácení dlouhé chvíle dobrý.

Adelka123456
25.09.2017 5 z 5

Tohle je jeho nejlepší kniha... Ano, děj je prakticky nereálný, ale to přeci není tak podstatné... Důležité je, že se to velice dobře čte, je to napínavé, dá se říct že na každé stánce se něco stane... Tato kniha je velmi propracovaná a Cobenovi jistě dala hodně práce... Je to směs více žánrů, je to thriller, romaňtárna, místy je to i vtipné :-)

LucillaPeters
26.08.2017 3 z 5

Jedno odpoledne s knihou, což dává tušit, že kniha se čte opravdu sama. Nicméně několik výhrad bych měla, hlavně k pohnutkám hlavního hrdiny. Ale jinak Coben dokázal skvěle vystavět atmosféru, zápletka byla promyšlená, těch tři sta stran mě dokázalo udržet. Ovšem za ten závěr jedna hvězda dolů, ten mě trochu zklamal. Jinak se jdu pustit do dalších autorových knih, nemám ho v oblíbených jen tak, patří tam už léta oprávněně.

technik1965
20.08.2017 3 z 5

Moja prvá kniha od tohto autora, bola celkom dobrá určite sa v budúcnosti vrátim k tomuto autorovi.

šipek
31.07.2017 4 z 5

Kniha se četla velice dobře. Kniha nutí čtenáře přemýšlet, aby se čtenář neztrácel v ději. Trošku mi vadila nesmrtelnost hlavního hrdiny a závěr knihy (což zde nemůžu prozradit :-) . Za to ubírám jednu hvězdičku. Naprostý souhlas s komentářem ArwenAragorn až na to že já tu hvězdičku sebral.

terka95
30.07.2017 4 z 5

Má první knížka od autora. Asi jsem čekala ještě trochu něco víc, ale knížka mě bavila a byla jsem zvědavá a napnutá, jak děj bude pokračovat. Určitě se tedy poohlédnu i po dalších knížkách od H. Cobena, které jsou navíc i lépe hodnocené a mohly by být tedy snad ještě lepší než tato. Někdy jsem se sice trošku ztrácela, ale i přesto dávám 4 hvězdičky. A Jakeovo pouto k Natálii mě přece jen dojalo :)
Jen by mě zajímalo, zda se někdy natočí avizovaný film, nebo z toho sešlo, na zfilmovanou verzi knihy bych se ráda podívala.

raty
21.07.2017 4 z 5

Určitě zajímavý a poutavý styl psaní. Velmi čtivé. Ale tak nějak předvídatelné, že se nemůžu přidat k nejnadšenějším komentářům. Nicméně zkusím ještě nějakou další knihu tohoto autora.

Danilla
12.06.2017 5 z 5

Kniha Šest let, byla má první kniha od Harlana Cobena. Kniha mě chytla hned od první stránky a až do konce nepustila. Díky ní jsem si Cobena zamilovala a povedlo se mi sehnat a přečíst všechny jeho knihy, které v češtině vyšly.

AndyK
29.05.2017 5 z 5

Přečteno za jediný den, takže víc asi není třeba dodávat :-) Skvělé čtení a pro milovníky tohoto žánru naprostá nutnost!

Ajuszka
11.05.2017 5 z 5

Tak tohle,tohle byla pecka! Precteno za 2 dny. Zatim nej od Cobena a to uz mi chybi k precteni asi 3..

eva6224
09.05.2017 2 z 5

Nedočetla jsem, odloženo 70 stran do konce, prostě to nešlo.

ArwenAragorn
28.04.2017 5 z 5

Knížka se četla dobře, takže pominu některé nesrovnalosti, to, že hlavní hrdina se "zázračně" vyseká ze všech životanebezpečných situací a přeslazený happyend a neuberu hvězdičku.

zatylka
26.04.2017 4 z 5

Má druhá kniha od tohoto autora a opět nezklamala i když její hodnocení není až tak vysoké .Mám v úmyslu přečíst další jeho knihy.

cipperka
24.04.2017 5 z 5

Je to má druhá kniha od Cobena a opět se mi hned od začátku dobře četla, takže doporučuji!