Šest let

Šest let https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194006/bmid_sest-let-Lvc-194006.jpg 4 853 246

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Six Years , 2013

P.ary
05.08.2014 5 z 5

Já se přiznám, z knihy jsem nadšená... takže za mě rozhodně 5*

Titi
30.07.2014 2 z 5

Šest let je pro mě velkým zklamáním. Kniha se čte sice dobře a velice rychle. Akce střídá akci a z Jakea se postupně stává jakýsi "americký geroj", který je schopný neuvěřitelných věcí. Třeba otřes mozku vůbec neřeší, pokračuje dál. Příběh je naprosto nereálný, škoda peněz za tuto knihu.

Neri
29.07.2014 2 z 5

U mě se žádné nadšení nekonalo, veliké zklamání. Celý děj, zápletka, vše se mi zdálo hodně přitažené za vlasy. Hlavní hrdina, byť ohromný sympaťák, oplýval schopnostmi takřka nadpřirozenými, což v konečném důsledku působilo spíš komicky. Celá kniha pak vyzněla do prázdna, skoro bych řekla jako nechtěná parodie na akční thrillery. Za mě určitě ne, ne a ne.

Morsie
15.07.2014 5 z 5

Ok, nebudu nic předstírat, tahle kniha je prostě no... ÚŽASNÁ! Napínavá, zábavná i trochu romantická. Proboha, vždyť já ještě ani dobře nevím, do jakého žánru ji mám zařadit.
Mně je to ale vlastně fuk, protože na tom, do jaké škatulky to patří, fakt nesejde! Jde prostě o to, že je to brilantní čtivo, které vás nejen vtáhne, ono vás doslova pohltí, uzme! Autorovi tímto skládám poklonu, je to vážně mistr svého řemesla a svou práci odvádí na víc jak sto dvacet procent.
Skvěle vyvážená dávka napětí, humoru i romantiky dělá z Šesti let víc, než jen další thriller v řadě. Je to knížka, která stojí za to, která vám nedá spát, dokud ji nedočtete. A někdy ani potom ne!

Vlastně ani nemá cenu, abych tady dál plácala, udělejte si o tom svůj vlastní úsudek!

Babouš
11.07.2014 5 z 5

Napínavý thriller, který jsem si skutečně naplno užil. Líbilo se mi, že hlavní hrdina je celkem běžný univerzitní profesor, který nemá extra svaly ani moderní technologie CIA, ale zato má smysl pro humor. Musí se tedy spolehnout jenom na svůj mozek a na svoje přátele. Zápletka je natolik poutavá, že mě nutila otáčet stránky - pořád jsem přemýšlel, co se s Natalií vlastně stalo a jak to před těmi šesti lety bylo.

danuska
15.04.2014 2 z 5

Nebavilo ma to, začína to ako nejaký ľúbostný román, pokračuje ako nejaká paródia. Prekážali mi zdĺhavé opisy zmýšľania hlavnej postavy, ako aj opisy prostredia. Neverím, že toto je bestseller. Veľmi priemerné, až podpriemerné.