Šest let

Šest let https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194006/bmid_sest-let-Lvc-194006.jpg 4 853 246

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Six Years , 2013

gigi77
30.10.2018 3 z 5

Kniha byla čtivá a pro mě spíše odpočinková záležitost. Poslední dvě kapitoly mi přišly "uhozené", takové to klišé pro urychlení konce a navození dokonalého závěru. To mi tam vůbec nesedlo, proto ubírám na hodnocení.

Costanzo
06.10.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, což o něčem už svědčí. Krátký úvod a žadné dlouhé vykecávání se. Dobrý spád, zajímavá zápletka, mě se to líbilo. Když čtu občas některé komentáře, opravdu koukám, jak jsou někteří kritičtí a kdyby to bylo možné, autora by ukamenovali. No jo kecat umí každý že? Když se vám to nelíbí, okay komentujte v rámci možností, ale nehrejte si na kritiky a nehaňte jméno autora. Je to nechutné.

Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Coban patří mezi mé oblíbené autory a tato kniha se mi líbila snad nejvíc. Opět jsem četla jedním dechem, od knihy bylo těžké se urvat. Vřele doporučuji!

anebar
20.08.2018 5 z 5

Autor nechává do od první do poslední stránky čtenáře napnutého, co bude dál. Velice vydařený příběh.

Frederick
15.08.2018 5 z 5

Harlan Coben mistrně splétá zápletky, píše čtivým stylem a jeho hrdinové používají nejnovější technologie, čímž jsou jeho detektivky velmi současné. Navíc dokáže do příběhu vtěsnat plno chytrých myšlenek, které mají nárok na samostatnou existenci a určitě patří do knihy citátů. Jsou to takové sofistikované detektivky.

hankapimi
16.07.2018 2 z 5

Moje první kniha od H.Cobena, začátek byl zajímavý a napínavý, pak jsem se přistihla, že překombinovaný děj a tlupa mafiánů mne pěkně iritují, Jakeovi Fisherovi jsem nakonec ani nevěřila, že je vysokoškolský profesor .... Silou vůle jsem se prokousala až ke konci knihy a pokorně se vracím k historickým románům !

natalie8531
11.07.2018 3 z 5

Na to, že Jake je vysokoškolský profesor, tak se občas choval jako malé dítě.

Dandy1
23.05.2018 3 z 5

Trochu mi to připomínalo J. Reachera. Na Cobeina to bylo neobvyklé. Rvačky, vraždy a nešťastná laska.

Acquenta
02.05.2018 4 z 5

Nevím nevím, začátek a prostředek opravdu napínavý, mnohdy až mrazivý, ale konec mi přišel trochu přehnaný, na mě až příliš mafiánů a vše okolo...jinak kniha super

Analady
01.05.2018 2 z 5

Nejsem žádný rychločtenář, ale tuto knihu jsem přečetla během jednoho dopoledne. A musím konstatovat, že nechápu, jak se mohla tato kniha stát světovým bestsellerem. Chvalozpěvy Booklistu, Library Journalu, které hlásají, jak jde o skvělý a strhující příběh, nesdílím. Pro mě to byl příběh velmi slabý a nevěrohodný. Dvě hvězdičky dávám pouze za čtivost. Jinak ve mně příběh nezanechal žádný dojem. Celkem ztráta času.

Heyhey
25.04.2018 1 z 5

Nuda. Nápad a pak nic.

francouz
14.04.2018 3 z 5

Potřeboval jsem po Kingovi nějakou rychlou knihu na odpoutání se od toho všeho zla a byla to opravdu taková rychlovka, možná až moc velká i z pohledu autora.
Téma by nebylo špatné, kdyby to celé nebylo malinko občas přitažené za vlasy. Mám rád takové ty hrdiny nehrdiny, ale v tomto případě mě nepřišel místy úplně věrohodný. To jak nahlížel na svět a jak se nenenchal odradit mě malinko nepasovalo s jeho slibem. Připadal mi trochu ploše.
Ale četlo se to na druhou stranu pěkně, až na několik gramatických chybek a odboček, děj plynul poměrně rovnoměrně až k závěru, který opět nebyl z těch, kterým by jste chtěli věřit. Takže za mě tak napůl.

Šmoulinka1980
25.03.2018 3 z 5

No upřímně, po knihách "Chybíš mi" a "Smrt v zádech" je tato o dost slabší. Píšu to vážně nerada. Ale příběh mě od začátku nechytl, usínala jsem při čtení a to se mi u thrillerů fakt nestává ;-). Hlavní hrdina mi nebyl vůbec sympatický a i já měla pocit, že je vylíčen jako superhrdina, který přežije i nemožné. Bylo to velmi neuvěřitelné a konec navíc hodně překombinovaný, až jsem se chvílemi ztrácela. Autora ale ani tak nezatracuji a určitě si přečtu v budoucnu další jeho knihy. Tuto ale určitě nedoporučuji někomu, kdo od H.Cobena zatím nic nečetl, bude dle mě zklamán a odrazen od čtení dalších.

Janyssek
18.03.2018 3 z 5

Má první zkušenost s autorem, vyloženě nadšení se nekonalo. Nápad skvělý, kniha měla spád, bohužel mi opravdu nesedl hlavní hrdina,.... Proto jsem se spíš knihou prokousavala....

adrika20
01.03.2018 4 z 5

Kniha splnila mé očekávání,četla se příjemně a rychle .Nechyběla tam romantika ,humor a ani napětí,bylo tam všechno co člověka zaujme a neodradí od četby.

Janca91
14.02.2018 2 z 5

Měla jsem jistá očekávání, která se bohužel nenaplnila. Od Cobena jsem četla lepší knihy, než je tato. Téma bylo od začátku zajímavé, ale děj se mi zdál chaoticky psaný.

Zlatovláska
03.02.2018 5 z 5

Další vynikající Cobenova kniha... Ono taky co se dá o této knize jiného napsat; jiné hodnocení vlastně není ani možné, když jejím autorem je tato "spisovatelská elita". Kniha se výborně četla, opět plná překvapení, zápletek, najdete v ní i Harlanův pověstný humor... Titul doporučuji k přečtení všem a hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček. :-)

Lemurka
07.01.2018 4 z 5

Mě se kniha líbila. Četla se dobře, byla napínavá až do konce, místy to sice bylo přehnané a překombinované, ale nevadilo mi to. Určitě si od autora ještě něco přečtu.

Denisa232623
27.12.2017 4 z 5

Cobena mám hodně ráda a za mě další super knížka.

Janča089
11.12.2017 2 z 5

Od Cobena jsem přečetla už několik výborných knih, které byly napínavé a kde jsem byla do poslední chvíle zvědavá jak to dopadne. Většinou byl konec dalším nečekaným překvapením. Tato kniha mě ale zklamala. Přišlo mi to celé nějak překombinované a ztrácela jsem se. Konec mě nijak nezaujal (poslední detail spíš naopak ještě víc zklamal), protože jsem vlastně pořádně nevěděla o co tam jde.