Dokonalé propojení

Dokonalé propojení https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495524/bmid_dokonale-propojeni-tSP-495524.png 4 217 217

Když se šestadvacetiletá Anna odhodlá políbit svou spící platonickou lásku, spolubydlící Markétu, zjistí přitom, že namísto hebkých rtů líbá ledové, mrtvé tělo. Kdo je vrahem? Jeden z rodičů či Markétin bratr? Movitý přítel či zatrpklá kolegyně ze sborovny? Lehkomyslný kamarád, spolubydlící – anebo za její smrt může někdo úplně jiný? Smrt mladé dívky z pohledu sedmi lidí odkrývá nejen otcovství jejího nenarozeného dítěte, ale i praktiky záhadné sekty. Jaká další tajemství ještě vyplují na povrch? Všechno totiž souvisí se vším, vše je dokonale propojené...... celý text

martineknatasa
30.09.2022 5 z 5

Moc pěkně napsané. Kniha se krásně čte a nelze od ní odejít. Vřele doporučuji a autorku si přidávám do oblíbených.

Centurion.d
29.09.2022 5 z 5

Perfektně vymyšlený a zamotaný příběh, uvěřitelné postavy, jejich problémy a motivace. Kniha se čte jedním dechem. Vřele doporučuji a těším se na další knihy.

Sharona73
29.09.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem měla tu cest betovat a muzu říct, že jsem s ní byla od prvního písmenka do posledního. Ačkoli to není žánr který bych normálně četla, nedalo se od knihy odtrhnout. Autorka naprosto bravurně a reálne vykreslila charaktery postav i s jejich problémy starostmi, silnými a slabými stránkami. Nic není černobílé.
Doporučuji všemi deseti a těším se na další román.