Koupit knihy

Milan Veselý

česká, 1960


Nahrávám...

Životopis

Absolvent strojní fakulty ČVUT v Praze.
Po studiu se zabýval řešením pevnostních problémů nosných konstrukcí zemědělských strojů, dřevařských strojů a dopravní techniky. Prováděl mimo jiné měření namáhání podvozků, nástaveb návěsů a valníků pro Brandýské strojírny a nosičů kontejnerů pro STS Slaný a Avii Novosedly.

Později vystřídal několik technicko-obchodních a technicko-manažerských pozic. Poslední dva roky pracuje jako technik u Dopravního podniku hl. města Prahy. Historie motorismu je jeho koníčkem od 14 let. O tři roky později si pořídil svůj první historický motocykl.

V posledním desetiletí příležitostně publikoval v nejrozšířenějším zájmovém měsíčníku českých příznivců historických motocyklů a automobilů Motor Journal. V roce 2015 se podílel na realizaci pamětní desky jednomu z našich mimořádně významných konstruktérů J. F. Kochovi, tvůrci legendárních motocyklů Praga a skútrů Čezeta v jeho rodišti ve středočeských Mcelích. V letech 2012 až 2020 věnoval většinu volného času práci na publikacích Náš motocyklový dovoz a Náš motocyklový trh.(zdroj životopisu: https://www.motoknihy.cz/#o-autorovi)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři: