Ildikó von Kürthy

německá, 1968

Nahrávám...

Životopis

Dcera maďarského původu univerzitního profesora Tamás G. Kürthy - učil vzdělání na RWTH Aachen - a majitel knihkupectví vyrůstal v Cáchách Lauren Berg na. Po absolvování Aachen Kaiser-Karls-Gymnasium , navštěvovala Henri Nannen škola žurnalistiky v Hamburku a pracoval v ženském magazínu Brigitte . Bylo to pro jejich článek 1993 zveřejněných v časopise Nikdo umírá sám přes Aachen Hospice Dům roh s Axel Springer Award v kategorii "tisk" cenu. 1994 položek na druhém místě byla mediální cena dobrovolné sociální péče v úvahu. Od roku 1996 do roku 2005 Ildikó z Kürthy editor v oddělení "kultury a zábavy" v časopisu Stern .

V roce 1999, ona vydala román Mondscheintarif své první knize, v roce 2001, režírovaný Ralf Huettner byla natočena pro film. Celková cirkulace jejich dosud osmi knih, které byly přeloženy do asi 30 jazyků, je více než šest milionů. Hrdinky jejích románů jsou vtipné moderní mladé ženy, které popisují, s vtipem a ironií své vlastní slabiny a stěžovat nehody v jednání s lidmi. Tvůj 2003 publikoval román tón byl rok 2004, kdy první literární ocenění Slavnostní sdružení německých romantických spisovatelů a autorů , se Delia , s třetím místě, které museli podělit s dalšími dvěma autory, zvážení. V srpnu 2012 jí vyšla kniha pod srdcem: výhled na novorozence matky , která nabízí vtipný pohled na život nastávající matky.

V prosinci 2007 ona hostila spolu s Jörg Thadeusz dvě epizody Rundfunk Berlin-Brandenburg talk show Dickes B. . Mezi lety 2005 a 2010 byla jednou hostem talk show Thadeusz , Beckmann , Palais , Tietjen a Hirschhausen a Kölner Treff .

Od Kürthy nadále psát jako spisovatel na volné noze pro časopisy. Od roku 2009 má pravidelný sloupkař pro Brigitte. Od roku 2007 je také členem "Tisk" poroty Axel Springer ceny.

Ildikó z Kürthy žije se svým manželem, autor a novinář na volné noze Sven Michaelsen , který je také více než 20 let, pracoval pro hvězdy v Hamburku. 8. října 2006 porodila svého syna Gábor na světě. Dne 21. dubna 2010 následoval její druhý syn Leonard.

Populární autoři:

Carl Sagan

1934 - 1996