Vykolejený

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ti dva se nikdy neměli potkat. Bohužel jednoho rána nastoupili do stejného vlaku... Charles pracuje v reklamní agentuře, se svou ženou se stará o nemocnou dceru a má rád, když život ubíhá v zajetých kolejích. Tak tomu bylo až do chvíle, kdy ve vlaku usedl naproti ženě svých snů. I Lucinda je vdaná. Snad to bylo atmosférou té ranní chvíle, že se rozhodli dát v sázku svůj dosavadní pohodový život a dopustili, aby nevinný flirt přerostl v nekontrolovatelnou vášeň, která je dovedla až do ošuntělého hotelu Fairfax. Za dveřmi pokoje nabere tuctová nevěra prudký zvrat:milence přepadne útočník, který si říká Vasquez. Charlese brutálně zmlátí, Lucindu znásilní a ještě oba okrade. Avšah Charlesova procházka peklem tím teprve začíná. Vasquez ho začne vydírat tak rafinovaně, že v průběhu několikatýdnů je Charlesův život v troskách a každý pokus o návrat do starých klidných časů má jediný efekt: dodává Vasquezovi sílu klást stále nehoráznější požadavky. Charles se na pokraji zoufalství rozhodne pro radikální řez, ale i pak má pocit, že se nad ním vznáší temný Vasquezův stín......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95593/vykolejeny-95593.png 4.366
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Domino
Originální název:

Derailed, 2003


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

James Siegel (autor) pracuje na pozici výkonného ředitele kreativního oddělení stejně tak, jako hlavní postava Charles Schine. (moore.allonsy)


Filmová adaptace vznikla pod taktovkou švédského režiséra Mikaela Håfströma v roce 2005. Zahráli si v ní Clive Owen, Jennifer Aniston, Vincent Cassel, a další. (milamarus)