Vrána

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tohle je Vrána, jak jste ji ještě neviděli — neuvěřitelnou pouť anděla pomsty a zároveň oslavu opravdové lásky... konečně tak krutou, inteligentní a zároveň nezapomenutelnou, takovou jaká byla původně zamýšlena. James O'Barr vytvořil přetavením utrpení a bolesti osobní tragédie do kreseb Vránu. Silně očistný příběh Erika – který se navrátil ze záhrobí, aby se pomstil pouličnímu gangu za svoji smrt a smrt své snoubenky – zaujal čtenáře po celém světě. Věhlas získal díky filmové adaptaci, při jejímž natáčení nešťastnou náhodou zemřel herec Brandon Lee. Nyní tento román v obrazech vychází konečně kompletní v rozšířené verzi, tak jak ho původně autor zamýšlel. Kniha obsahuje navíc: - Třicet stran nikdy nezveřejněných kreseb včetně nového závěru „Jiskrný kůň“ a emotivní pasáže „O vánocích v srpnu“ - Novou předmluvu od Jamese O'Barra - Ztracené pasáže zrekonstruované za použití původních výtvarných technik...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121199/big_vrana-54P-121199.png 4.6454
Série:

Vrána 1.


Žánr:
Horory, Komiksy, Thrillery

Vydáno: , Comics Centrum
Originální název:

The Crow, 1989


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Části o Erikově pomstě jsou kresleny temně a působí depresivně. Naopak vzpomínky na Shelly jsou kresleny jemně a působí kladným dojmem. (Nikolas0311)


Vrána je kreslena mnoha způsoby, že to vypadá jako by ji každou chvíli kreslil někdo jiný. (Nikolas0311)


James O'Barr původně nechtěl Vránu vydávat, ale majitel jednoho comicsového krámku Jamese přesvědčil, aby tak učinil. (Nikolas0311)


Traduje se, že dílo Vrána je prokleté, nebo že nese s sebou kletbu. Této legendě nahrávají i fakta - úmrtí a nehody, které přináší svým šiřitelům. Nejznámějším případem je tragická smrt herce Brandona Lee, který ve stejnojmenné filmové adaptaci (The Crow - 1994) ztvárnil hlavního hrdinu Erica Dravena. (Skeeve)