PS: Miluju tě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6680/big_ps-miluju-te-mNS-6680.jpg 4.31076
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , BB art
Originální název:

PS: I love you, 2004


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Ps Miluji tě je prvním románem, která C.Ahern napsala, bylo jí pouhých 21 let, když vyšel, ale na knize pracovala už od 18ti. (Vendulik)


Pro film byli do hlavních rolí vybráni Hillary Swank a Gerard Butler. Ve filmu se však objeví ve značné míře i Lisa Kudrow. (Vendulik)


Román PS: Miluju Tě získal ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004 / 2005, které je udíleno britskou veřejností v rámci Valentýnských cen (Valentine's Day Awards). Cecelia byla zároveň nominována na ocenění v kategorii Objev roku Britské knižní ceny 2005 (British Book Awards). (netuska)


V roce 2007 přišla do kin stejnojmenná filmová adaptace, které se ujal Richard LaGravenese. (Bee)