Kamenný déšť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novinář Henning Juul se po dvou letech od tragické události, kdy v jejich bytě v Oslu zahynul při požáru jeho šestiletý syn Jonas, vrací znovu do práce, do redakce internetových novin. Od této tragické události má Henning nejen viditelné jizvy po popáleninách ve tváři, ale i ty neviditelné na duši. Jen obtížně se adaptuje do prostředí, ve kterém se znovu setká se svými starými kolegy, ale také se svojí bývalou ženou, matkou Jonase. Jeho první den v práci začne tiskovou konferencí, na které policie oznámí nález mrtvoly mladé ženy ve stanu na Ekebergu. Žena byla ukamenována, její záda nesou stopy po bičování a jednu ruku má uříznutou. Henninga hrůzný případ zaujme a začíná s nasazením vlastního života pátrat na vlastní pěst......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145317/juul-henning-kamenny-dest-ofT-145317.jpg 3.8165
Série

Henning Juul 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Skinndød, 2010

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Podzimní procházka po Oslu se spisovatelem Thomasem Engerem (po stopách Henninga Juula) - pod následujícím odkazem je fotoreportáž vztahující se k místům v knihách T. Engera:

http://www.alicetynska.com/news/an-autumn-walk-in-oslo-with-the-writer-thomas-enger-in-the-footsteps-of-henning-juul-podzimni-prochazka-po-oslu-se-spisovatelem-thomasem-engerem-po-stopach-henninga-juula -/ (ulv)


Kniha zamíří na filmová plátna. Enger uvedl, že by rád spolupracoval na scénáři a adaptaci si pohlídal. (Neenah)