Fraktální astrologie pro každého

kniha od:

nehodnoceno
Fraktální astrologie pro každého obálka knihy

KoupitKoupit eknihu

Fraktální astrologie vychází z nauky Bytí českého přinašeče — léčitele a filozofa pana Josefa Zezulky a z přednášek Duchovní univerzity Bytí, která pokračuje v jeho díle. Název knihy je vyjádřením skutečnosti, že svět, ve kterém žijeme, je celý a beze zbytku obsažen ve své libovolně malé části. Kniha je určena nejen astrologům a zájemcům o astrologii, ale úplně každému, koho zajímá, proč je náš svět takový, jaký je. K jejímu přečtení a pochopení není nutno mít žádné hlubší astrologické či filozofické znalosti (vše je vysvětleno od naprostých základů). Toto dílo není obvyklou astrologickou učebnicí. Naleznete zde odvození základních astrologických prvků a principů, které na základě filozofie Bytí pana Zezulky objasňuje většinu toho, co je astrology po tisíciletí pozorováno. Kromě toho jsou zde popsány i astrologické vlivy některých nových planetek objevených od roku 2003. Fraktální pohled na astrologii ukazuje i cestu pro její další rozvoj, podobně jako jej před dvěma tisíci lety ukázal Klaudios Ptolemaios svou knihou Tetrabiblos. Je zde předkládáno nejen vysvětlení soudobé západní astrologie, ale i její propojení s astrologií čínskou a indickou. Vždyť jde jen a jen o různé projevy téhož. V knize najdete: • vysvětlení vzniku a fungování našeho světa podle filozofie pana Josefa Zezulky • úvahu o časoprostoru od pana Tomáše Pfeiffera • představení základních světových astrologických systémů • odvození vlastností znamení klasického a čínského zvěrokruhu • odvození astrologických domů i hlavních os horoskopu • vysvětlení a zdůvodnění astrologických vlastností planet • předpokládané astrologické vlastnosti planetek Makemake a Eris • vysvětlení a odvození základních astrologických aspektů včetně orbisů • návrh způsobu určení počátku Platónského roku/siderického zvěrokruhu • předpověď času nadcházejících zásadních změn na povrchu Odvození základních astrologických prvků vychází z Podstaty (příčiny příčin, chcete-li z Boha). Není zde proto žádný předěl, rozdíl nebo hranice mezi Bohem — a astrologií. Vždyť jedno i druhé je doslova totéž. Svým uceleným a logickým zdůvodněním dosavadních poznatků tak Fraktální astrologie nabízí jednotící a objasňující prvek, který může napomoci nejen propojení všech světových astrologických systémů do jediného, ale i budoucímu spojení vědy a náboženství do jednotného souboru vědění lidstva. Přesto nejde o nějaké uzavřené všeobsažné pojednání — tato kniha především ukazuje směr pro další vývoj astrologických i filozofických poznatků o našem světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342204/fraktalni-astrologie-pro-kazdeho-fIx-342204.jpg
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná
Vydáno, Dimenze 2+2 Praha
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Slavnostní křest knihy byl proveden 30. 3. 2017 v 15:27 v Praze v Soukenické ulici (Biotronické centrum). Horoskop tohoto okamžiku je pro knihu charakteristický. Obsazení jejího 9. domu jednoznačně svědčí o tom, že se během času naplní další předpověď nádiů - kniha bude překládána do cizích jazyků a bude se šířit i mimo Evropu, doslova po celém světě. Budou ji číst především lidé duchovní, o čemž svědčí Neptun v jejím 7 domě. (Varvara)


Během práce na knize prý autora provázela také pomoc ze strany nevtělených - potřebné informace k němu neustále proudily, stačilo o ně požádat, zeptat se. O pomoc autor požádal i svého učitele astrologie, Jiřího Kubíka, a také známého českého filozofa vědce, Ádu Innemana, který přispěl řadou podnětů. (zdroj: facebooková stránka Fraktální astrologie) (Varvara)


O existenci této knihy v jeho osudu se autor poprvé dozvěděl 19. 9. 2010 v indickém New Delhi. Tento den navštívil tamní knihovnu palmových listů, kde mu byl čten jeho budoucí život. Ohledně knihy bylo řečeno :

".... získáte velmi hluboké a solidní, hluboké znalosti "sanstry" - něčeho vztaženého k astrologii. (...) Budete mít možnost napsat novou knihu, vztaženou k astrologii, kultuře, životu lidí, něco takového." (Varvara)

Autor knihy

Kniha Fraktální astrologie pro každého je v

Knihotéce2x
Chystám se číst2x