Cheri - Zázrak z ulice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Skutečný příběh. Seděla v luxusní restauraci.Na stole před ní leželo 86 tisíc dolarů a 2,8 kg čistého kokainu. Byla přesvědčená ,že pro ní přece jen začínají lepší časy.Konečně ji bude mít někdo rád.Tento úžasný muž jí pomůže začít nový život.Už nebude muset nazývat svým domovem ošuntělé byty narkomanů , stará auta a erotické noční bary.Za posledních deset let jich bylo víc než dost. Už tisíckrát zjistila ,že láska je jen slovo ,které muži používají ,aby od takových ,jako je ona dostali co chtějí.Může to být ještě někdy jiné? Už za několik hodin jí ten "úžasný muž" se zbraní v ruce vyhrožoval zabitím , pokud nenajde jeho peníze. Cheri se citila osamělá a velmi toužila po tom ,aby jí měl někdo opravdu rád.Potřebovala být milována.Chtěla okusit skutečnou ,nepodmíněnou lásku.Jak jí však najít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114236/cheri-zazrak-z-ulice-114236.jpg 3.822
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Advent-Orion
Originální název:

miracle from the streets, 1997


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (1)

Seděla v luxusní restauraci. Na stole před ní leželo 86 tisíc dolarů a 2,8 kg čistého kokainu. Byla přesvědčená ,že pro ní přece jen začínají lepší časy. Konečně ji bude mít někdo rád. Tento úžasný muž jí pomůže začít nový život. Už nebude muset nazývat svým domovem ošuntělé byty narkomanů , stará auta a erotické noční bary. Za posledních deset let jich bylo víc než dost. Už tisíckrát zjistila ,že láska je jen slovo ,které muži používají ,aby od takových ,jako je ona dostali co chtějí. Může to být ještě někdy jiné? Už za několik hodin jí ten „úžasný muž“ se zbraní v ruce vyhrožoval zabitím , pokud nenajde jeho peníze. Cheri se citila osamělá a velmi toužila po tom ,aby jí měl někdo opravdu rád. Potřebovala být milována. Chtěla okusit skutečnou ,nepodmíněnou lásku. Jak jí však najít?

Autobiografický příběh mladičké dívky Cheri, která vyrůstá sama na ulici, bez milující rodiny, vydaná napospas motorkářským gangům a drogám. Teprve setkání s Bohem ji umožní vymanit se z uzavřeného kruhu násilí a zneužívání.

Audiozáznam částí knihy najdete na
http://www.awr.cz/archiv_poradu/cheri-zazrak-z-ulice/ (PeterPokorný)