DoDidDone - Profil

Poslat zprávu

(2001, muž) · Praha

Aktivní: včera v 21:37 offline (poprvé: 08. března)

123 bodů (přidáno 0 autorů a 0 knih)

Získané palce za komentáře: 137, udělené: 266

Právě čtené knihy

Dívka, která kopla do vosího hnízda
19.11.2017
Dívka, která kopla do vosího hnízda 2015, S. Larsson

Kdo jsem

Vždycky jsem těmi, kteří aktivně četli, opovrhoval s tím, že neví, co se životem a před jejich oblíbenou aktivitou se schovával na míle daleko a povinnou četbu jsem oklamal stránkami na internetu, které detailně popíší děj.

No, pak jsem pochopil, že existují i ty správné knihy...
(Trvalo to ale dlouho...)
První kniha, kterou jsem si napsal do seznamu dárků k Vánocům, byla Dívka ve vlaku a ta mě přiměla ke čtení. Ano, sice to není to nejlepší dílo, to rozhodně ne, taky jsem se nebránil kritice, ale svůj účel splnilo.
(Paulu Hawkinks sleduju na Instagramu.)

Taky se snažím psát (jako by to někoho zajímalo), ale zatím jsem ve stádiu, kdy něco napíšu, pět dní jsem s tím spokojený, ale pak to všechno smažu a lámu si hlavu nad tím, proč mi to nejde podle mých představ (hned si totiž myslím, že budu jako Stephen King). Ale dobře, budu se snažit...

Čtu knihy všech žánrů a po přečtení si vždycky snažím říct, proč se mi líbila nebo naopak nelíbila (vždycky se něco najde) a pak mi to zpětně pomůže při psaní, ale nějak extra kritizovat nemůžu, protože moje psací schopnosti ukotvily na psaní slohových prací do školy.

Jo... Taky se musím přiznat... Někdy kupuji knížky jen kvůli obálce... No, něco mě upoutat musí, ne?

Ps: Nevím, jak mě tahle debilní přezdívka napadla, ale už to nejde změnit... Takže aspoň všichni budou umět používat "do" v různých časech...