Ex v éteru

recenze

Ex v éteru (2022) 4 z 5 / dko_annotate
Ex v éteru

Na tuhle knihu jsem narážela skoro u všech zahraničních bookstagramerů. Navíc mě zaujala svojí anotací, která mi přišla neskutečně originální, protože se celý příbeh odehrává v rozhlasové stanici. Když jsem ji začala číst, tak hned od první stránky si mě získaly postavy, především hlavní hrdinové – Shay Golsteinová a Dominik Yun, prosím vás oni byli naprosto dokonalí, že to pomalu nebylo ani možné! Opravdu, už dlouho jsem nebyla takhle moc nadšená z obou hlavních hrdinů. Navíc ta chemie mezi nimi byla neuvěřitelná (v dobrém slova smyslu samozřejmě). Moc se mi líbil i humor, který do celého příběhu zapadal. A nechyběla ani čtivost! Knihu jste otevřeli a ani jste potom nevěděli kdy přestat, protože to je napsané, jak čtivě, tak příjemně a nenáročně, což je po dlouhém dnu v práci nebo ve škole naprosto perfektní. Ve zkratce bych asi řekla, že se jedná o vtipnou a moc milou oddechovku nad kterou se nemusíte nijak zvlášť zamýšlet, ale máte ji přečtenou jedna dvě. Hodnocení: 4,5/5 a moc doporučuji všem, kteří mají romantickou duši, ale i těm, kteří si na romantickou linku moc nepotrpí. Rozhodně vás to nezklame!!