Dokonalosť

recenze

Gideon (2023) 5 z 5 / alexandra3447
Gideon

Pusti si celovečerný film a dostaneš neopakovateľný zážitok. Prečítaj GIDEONA a dostaneš to, čo od zážitku knihy nečakáš, plus ešte niečo navyše.
Famózne dielo od slovenskej autorky, ktoré ma obralo o srdce aj slová.

Som totálne nadšená, ale akože totálne!
Autorka ma odrovnala na totálku a budem o Gideonovi štebotať všade, kde sa len bude dať, nevraviac o našom kníhkupectve! Chcem čítať všetko z pera tejto ženy.

Ak keby ste teraz, po dočítaní knihy, chceli odomňa odpoveď na otázku: ,,Prečo práve Gideon?" Asi len uvidíte rozhadzovanie rukami, híkanie, ochkanie a vzdychanie nad tým, že som to už prečítala. No keď sa nadýchnem a v kľude vydýchnem, poviem to, čo pri knihách ako Prisahaj, Dráha Ava. GIDEON je láska. Silný príbeh, ktorý sa zahráva nielen s osudom, ale aj s vaším srdcom. Neopísateľný zážitok z tejto knihy a detailné vtelenie sa do hlavných postáv. Dokonalosť. Keď mi vyšla slza, zistila som, že som zlomená spolu s Freyou.
Keď ma objal pocit lásky, vedela som, že moje srdce búcha spolu s Gideonom.
Celý dej nesie silné posolstvo, myšlienku o tom, čo môže spôsobiť závislosť.
A viete, čo som myslela, tým a ešte niečo na vyše?" Do poslednej chvíle nevieš, ako to všetko skončí! Úžasné, ja viem.

Gideona musíš mať! Budeš ho celého milovať. Nie je to len sexy potetovaný medveď, ale aj najkrajšie čisté srdce.

Gideon Gideon Karin Horváthová

Mrazivý Štokholm a dve spriaznené duše, ktorých cesty sa na istý čas rozišli... Gideon a Freya sa poznajú odmalička. Zamilujú sa, no v ich prípade len láska nestačí. Osud ich zviedol dokopy, rozdelil a následne opätovne zblížil. ... více