Zuzanka přehled

Zuzanka
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463943/mid_zuzanka-1Nt-463943.jpg 5 60 60

Vyprávění o šestileté holčičce jménem Zuzanka. Zuzanka v bouři. Zuzanka v loutkovém divadle. Zuzanka se svou sestřenkou. Zuzanka pouští draka. Zuzanka vypouští balónek. Zuzanka u cukráře.

Pro děti a mládež Pohádky Příběhy
Vydáno: , Junior (SK)

Coralie

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zuzanka. Přihlašte se a napište ho.

makacek
20.03.2023 4 z 5

Sérii knih jsem objevila díky náhodě, že jsme podědili jeden z dílů. Co příběh, ale ty krásné ilustrace! Starší styl psaní přímé řeči mě tedy trochu unavuje číst (musím měnit hlas, že?), ale kvůli těm ilustracím přežiju všechno :-)

Eeve
23.02.2021 4 z 5

Zuzanka, ďalší z fenoménov môjho detstva :) Jej príbehy mám prečítané mnoho krát, zábavné, miestami poučné, proste detské. Krásne ilustrácie, hoc samotná Zuzanka mi už v detstve pripadala na obrázkoch staršia, než 6 rokov (tipovala by som tak 10 minimálne:), a nielen na obrázkoch, ale aj v chovaní (6-ročná sama ide vlakom na stretnutie s neznámym chlapcom, no proste v minulosti to bolo asi menej nebezpečné ako dnes predpokladám:). Čítať knihy o Zuzanke je ale stále zážitok.

petraj30
01.11.2020 5 z 5

Krásná knížka s nádhernými ilustracemi. Zuzančina dobrodružství mě v dětství nikdy neomrzela. Můj syn by chtěl taky takovou kamarádku:-):-)
Přečetla jsem to za jeden den a druhý den jsem mohla začít znovu:-) Pořád nás to baví:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zuzanka v seznamech

v dalších seznamech1x