Zůstaň přehled

Zůstaň
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214445/mid_zustan-214445.jpg 4 101 101

Savannah „Van“ Leonová má dva nejlepší kamarády – Petera a Janie. Van Petera miluje od první chvíle, kdy ho na univerzitě potkala, a Peter zase miluje Janie. Od té doby, co jí poprvé spatřil. Když se tedy Janie za Petera provdá, může Van udělat jen jediné – opít se a pořídit si roztomilé a štěně!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zůstaň. Přihlašte se a napište ho.

Renike
29.08.2021 5 z 5

Knihu jsem si vypujcila z knihovny kvuli pejskovi .. kdyz jsem cetla,ze byl vycvicen na hledani drog a patrani, doufala jsem, ze bude brat dej timhle smerem a bude vlcak vyuzit na dobre ucely .. ale nikoliv .. kazdopadne, nebylo to spatne cteni

Kudík
01.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Van byla zajímavá postava, chvilku v pohodě, poté se opíjela nebo hroutila, ale Diane měla pravdu...., že je silná a statečná. Ve výsledku byla. No a hlavní přátelé Peter a Janie, tam to bylo jako ze života, kde vztah upřednostňuje postavení a peníze. Kniha je nejvíc super od pořízení Joe alias Ragelhause vom Stoffelgrunda. :) Takové telátko bych brala všemi deseti... hlavně, když uměl tolik povelů a byl ze Slovenska. A potřeboval veterináře. :) Na prvotinu autorky je to pohodové čtení.

petulkapeta
30.05.2020 5 z 5

Pekny odpocinkovy pribeh o lasce nejen k pejskovi..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zůstaň v seznamech

v dalších seznamech1x