Zradená ľúbosť přehled

Zradená ľúbosť https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219296/zradena-lubost-219296.jpg 5 48 48

Najnovší román prvej dámy slovenskej historickej romance opäť ponúka očarujúci ľúbostný príbeh zo stredovekého Slovenska. Krásna Marica, dcéra uhorského zemana, sa po siedmich rokoch strávených v kláštore ocitne na kráľovskom dvore plnom lesku a nádhery, ale aj klebiet a zákulisných intríg. Keď za dramatických okolností spoznáva vojvodu z Meranu Alexandra, šľachtic jej rytiersky ponúkne ochranu. Netrvá dlho a medzi mladými ľuďmi preskočí iskra...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zradená ľúbosť. Přihlašte se a napište ho.

Venezia
06.03.2020 1 z 5

Môj názor v skratke: všetky postavy sú buď čierne alebo biele, ona dobručká a takmer chudobná, on bohatý a frajer, ešte je tu zákerná milenka, panovačná matka, zlý otec a dobrý brat. O živote v Uhorsku a na kráľovskom dvore sa nič nedozvieme, veľa podstatných zvratov prejde autorka jednou vetou a retrospektívne, akoby ani nevedela, ako a prečo sa dej takto vyvinul.

Minimi_1
28.01.2018 5 z 5

Strhujúci príbeh, ktorý som prečítala jednym dychom.

1marskr
26.01.2018 5 z 5

Další skvělá kniha,

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zradená ľúbosť v seznamech

v Právě čtených2x