Znovu já přehled

Znovu já https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404730/bmid_znovu-ja-R5F-404730.jpg 4 86 86

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste namísto každodenních povinností odjeli pátrat po své rodinné historii? Snili jste někdy o tom, že byste nastoupili do vlaku jedoucího kamkoliv, kde nikdo nevyžaduje vaši neustálou pozornost? Pro Maribeth Kleinovou, úspěšnou matku, manželku a redaktorku časopisu, je to jediné řešení. Poté, co jí tělo vypoví službu a diagnóza zní infarkt, a poté, co při následném zotavování shledává, že navzdory jejímu zdravotnímu stavu na ni nejbližší okolí stále klade vysoké nároky, si sbalí jen to nejnutnější a uteče z domova v New Yorku do Pittsburghu, kde začne pátrat po své biologické matce. Daleko od svého předchozího života a s pomocí nových přátel se Maribeth konečně na chvíli „zastaví“ a snaží se znovu nalézt životní stabilitu a cestu ke svému dřívějšímu, na pohled spokojenému životu... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Leave Me , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znovu já. Přihlašte se a napište ho.

KatkaHutyrová
11.02.2024 3 z 5

Bohužel pro mě tahle knížka nebyla. Je to dobře napsané, ale pro mě naprosto nelogické a těžko uvěřitelné.
S hlavní hrdinkou jsem se nedokázala ztotožnit, a ačkoliv uznávám, že to neměla snadné, lezla mi na nervy a její počínání jsem mnohdy nechápala.
Příběh mě nedokázal zaujmout a vtáhnout - prostě jsem jen četla nějaký dobře napsaný text.
Knížku posílám dál. Za týden si pravděpodobně nebudu pamatovat, o čem byla.

micha-ella
10.10.2020 4 z 5

Nesoudím knížku podle chování hlavní postavy, ale podle stylu, jakým je psaná a jak mě těší jí číst. Po předchozí náročnější četbě se mi tahle knížka docela líbila, vyhovoval mi příjemný lehký sloh.

Hakl54
10.06.2020 3 z 5

Nic nového pod sluncem. Co vlastně Maribeth chtěla a očekávala od útěku z domova od malých dětí? Ach, ty neuznané moderní ženy :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Znovu já v seznamech

v Právě čtených1x