Znám tě ze svých snů přehled

Znám tě ze svých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453566/mid_znam-te-ze-svych-snu-Gwd-453566.png 4 97 97

Elsa leží po tragické nehodě v kómatu a nic nevnímá… nebo si to aspoň všichni myslí. Ve skutečnosti okolní svět slyší, jen nedokáže odpovědět. A zatímco se její rodina vzdává naděje, ona ji nalézá – v podobě Thibaulta, který ji poté, co náhodou zabloudí do jejího pokoje, začne pravidelně navštěvovat. A který jí dává něco, za co stojí za to bojovat.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Metafora

Je suis là , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znám tě ze svých snů. Přihlašte se a napište ho.

parvitas
28.08.2023 3 z 5

Romantická rozprávka o spiacej Else a vytrvalom Thibaultovi, kde to skončí inak, ako to býva v realite.
A 24. kapitolu v čítačke mám, takže musí byť nejaký problém v papierovom vydaní.
Ona je horolezkyňa a po páde leží v kóme. On sa snaží vyhnúť návšteve zraneného brata, ktorý v opitosti spôsobil smrť. Ona len počúva, on sa vyrozpráva a oddýchne si. Zatiaľ to vyzerá na ideálny pár, len to by sa ona musela prebudiť

monushka
04.09.2022 5 z 5

Občas je potřeba uniknout od reality s příběhem, který není moc věrohodný, ale je milý a má krásný konec. A toto je přesně ta kniha, která vám to dovolí.

Anie94
12.08.2022 4 z 5

Rekneme, ze je knizka takova roztomila pohadka pro dospele. Na asi 200 strankach se odkryva krasny romanticky pribeh, ktery ma s realitou pramalo spolecne, ale i tak vas zahreje u srdce. Ale i presto se mi pribeh spatne cetl, jelikoz jsem letos na jare zazila jake to je mit blizkeho cloveka v umelem spanku a nevedet jak to s nim dopadne, ale to je asi muj osobni problem s knizkou. Konec byl dost useknuty a nic moc nerikajici.

Knižní novinky (13. týden)

22.03.2020

Kniha Znám tě ze svých snů v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x