Zmrdi, vohnouti a my přehled

Zmrdi, vohnouti a my
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156840/zmrdi-vohnouti-a-my-156840.jpg 4 76 76

Jak poznat zmrda? Jak poznat vohnouta? Jak vážnou hrozbu naší civilizaci představují? Jak s nimi jednat a jak se jim bránit? A především, jak proti nim bojovat? Tohle všechno (a ještě mnohem víc) se dočtete v D-FENSových textech, které konečně vycházejí v knižní podobě.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmrdi, vohnouti a my. Přihlašte se a napište ho.

Hobo
09.12.2023 5 z 5

Vlastně je to Werichovo "Boj s blbci je věčný, ale nelze ho vzdát".

Bedřich63
11.07.2023 3 z 5

Tato kniha je pro okomentování složitá, protože většině čtenářů nic neřekne a mnoho ji odsoudí jako nezajímavou a přisprostlou.
Kdo se však během svého profesního života (a kdo taky ne po několika letech práce) setkal s nějakým zmrdem nebo vohnoutem, tak si tady najde spoustu informací pro svůj další rozvoj. :-)
Velmi užitečné jsou také kapitolky věnující se newspeaku obou těchto skupin zaměstnanců a také omezenému techspeaku vohnoutů. Je pravda, že normálního člověka to trochu tahá za oči a za uši...... ale na druhou stranu, když se pohybujete mezi lidmi, tak větné spojky vole, krávo aj. jsou zcela běžné.
Přidám ještě 2 věty ze zadní strany knihy:
Většina textů publikovaných v této knize je politicky nekorektní, xenofobní, sexistická, nacionalistická, heterosexuální, záštiplná a obsahuje sprostá slova.
Pokud se vám to nelíbí, nečtěte to.

1871
15.07.2021 3 z 5

Je potřeba poznat chování (myšlení) nepřítele. Tak jsem to četl, abych je uměl lépe přečíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zmrdi, vohnouti a my v seznamech

v Právě čtených4x

D-FENS