Zlatá čokoládová kniha přehled

Zlatá čokoládová kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110418/zlata-cokoladova-kniha-110418.jpg 4 4 4

Ta pravá kniha pro vás - na vaše smysly zde zaútočí více než 300 receptů! Cookies, brownies, mufiny, pečivo, elegantní dezerty, pudinky, zmrzliny, dorty, sladkosti, nápoje a pikantní pokrmy - už nikdy nebudete potřebovat žádné jiné kuchařky: tato obsahuje vše, co potřebujete vědět o čokoládě. Začtěte se do vzrušující úvodní kapitoly a poznejte exotický příběh čokolády od časů dávného Mexika až do dnešní doby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatá čokoládová kniha. Přihlašte se a napište ho.

zylla
26.02.2014 3 z 5

Esteticky je to velmi krásná kniha, skutečně zlatá. Ovšem co se týká receptů někdy se vyskytují suroviny v ČR velmi špatně sehnatelné. Co je ale velké plus je spousta opravdu nádherných kvalitních fotografií u každého receptu, ze kterých se opravdu sbíhají sliny.

MelanieSt
01.12.2013 5 z 5

Bible pro všechny, kteří milují čokoládu! Kniha má navíc velice pěkný a elegantní vzhled. Mohu jedině doporučit!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatá čokoládová kniha v seznamech