Zimní knížka pro Lucinku přehled

Zimní knížka pro Lucinku
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424060/zimni-knizka-pro-lucinkuiPBhXB-F3u-.jpg 5 57 57

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimní knížka pro Lucinku. Přihlašte se a napište ho.

Len2očka
23.04.2023 5 z 5

Veliká převeliká škoda,že knížka se u mých rodičů záhadným způsobem ztratila.

Knižní střípky
17.01.2023 5 z 5

Toto je kniha, kterou jsem v dětství naprosto milovala. Záviděla jsem své sestřenici Lucii, že vyšla kniha, která se jmenuje jako ona :-). A když jsem si ji teď znovu po letech přečetla, byl to ten nejkrásnější návrat do mého dětství. Příběh Lucinky, která tráví vánoční prázdniny u dědečka a babičky, dovádí tam s kocourem Damiánem a pejskem Sultánem je pro mě prostě láska, která nikdy neomrzí a nerezaví. Je to takový předchůdce knih, kterých v dnešní době vychází mraky, kromě krásných příběhů jsou tam i otázky a různé úkoly pro malé čtenáře, díky nimž si děti ověří svou pozornost a porozumění textu. Jsem moc ráda, že mám doma tuto DOKONALOST v novém a krásném vydání, i když ten můj salát z dětství má stejně větší kouzlo, a z domu rozhodně nepůjde.

Vknihách
16.01.2022 3 z 5

Tak toto bola jedna z mála knižiek od Stonožky, ktorá nás neoslovila. Až po prečítaní som sa dozvedela dôvod a aj to,z iných recenzií. Totižto "Lucinka" je nové vydanie knižky staršej ako ja. Absolútne som ju nepoznala, ale samotný príbeh nezaujal mňa, ani Pauli. Knižka je rozprávaná v krátkych príbehoch bežných dní počas zimy. Bežných dní, myslím dní bez mobilov, TV a podobne, ktoré naše deti už ani nepoznajú. Lucinka trávi predvianočný čas u babky a dedka a očakáva príchod bračeka na svet. Knižka je bohato ilustrovaná a záverečná tretina knihy sa venuje obrázkovému slovníku, vysvetlivkám a zhrnutiu, pričom potrénujeme pamäť dieťaťa.
Pre nás, žiaľ, taká priemerná knižka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zimní knížka pro Lucinku v seznamech

v dalších seznamech5x