Žila som s bláznom přehled

Žila som s bláznom https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488896/bmid_zila-som-s-blaznom-6bt-488896.jpg 2 6 6

Len ten, čo to zažil vie, že nie je jednoduché začínať nový život v štyridsiatke. V prípade rozvedenej ženy bez chlapa, so stratenými ilúziami o mužoch, bez svetielka na konci tunela. To isté si myslí aj hlavná hrdinka príbehu napísaného podľa skutočnosti netušiac, že osud jej pripraví množstvo milých, aj nepríjemných prekvapení. Aj keď sa domnieva, že jej milostný život sa skončil rozvodom, zaprisaháva sa, že už žiadnemu mužovi nenaletí, osud jej nalinajkuje niečo nečakané. Na zastávke autobusu jej muž s plešinou a pivným mozoľom namiesto brucha prišliapne sukňu pri nastupovaní do MHD a doslova ju vyzlečie pred zrakmi ostatných cestujúcich. Trápna situácia sa zmení na zoznámenie dvoch osamelých bytostí a spojí ich. Na ako dlho, ťažko povedať, pretože z dvakrát rozvedeného seladóna sa nakoniec vykľuje ktosi úplne iný, ako si hlavná hrdinka predstavovala a za akého sa vydával. Či to tí dvaja ustoja, alebo zamieša karty niekto tretí, sa dozviete z humorne ladeného príbehu partnerov, ktorí zažijú toľko, čo iní za celý život nie. A že sa občas budú smiať aj cez slzy, to azda nikoho neprekvapí, poznajúc fejtónové pero autorky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žila som s bláznom. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
21.09.2023 1 z 5

Na knihu jsem se dlouho těšila, nicméně je to strašná slátanina. Půjčeno z knihovny.

Emma27
04.08.2023 3 z 5

Od autorky jsem už jednu knihu četla,tahle mě ale bavila.Napsana s humorem.

alnahu
11.05.2023 3 z 5

Kniha od této slovenské autorky mě bavila ,je psána docela humorně i když téma rozvedené čtyřicítky bez chlapa není jednoduchý -má pocit ,že jí je bez chlapa líp-do doby než náhodně potká muže,který ji přesvědčí o opaku. Kniha se mi četla dobře.

Pověst potížistky, Ve stínu popela a další knižní novinky (13. týden)

26.03.2023

Knižní novinky (10. týden)

06.03.2022

Kniha Žila som s bláznom v seznamech

Dana Hlavatá
slovenská, 1957