Ženy na tahu přehled

Ženy na tahu
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215376/mid_zeny-na-tahu-215376.jpg 4 40 40

Když se na víkend sejde parta ženských bez dětí a bez manželů, nikdo netuší, jak to celé dopadne… Jo, Helena, Erika a CJ se seznámily tak dávno, že už si ani nepamatují, kdy to vlastně bylo. Chodily tehdy do stejného mateřského centra a jejich život se točil kolem malých dětí,...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženy na tahu. Přihlašte se a napište ho.

Jana09
28.12.2019 5 z 5

Název knihy je zavádějící - očekávala jsem rozverné historky flámujících matek. Místo toho mne překvapila hloubka myšlenek a prožitků, které mě zasáhly.
Zarazilo mne zjištění, že vůbec nezáleží, na kterém konci světa žijete, protože všechny řešíte úplně stejné situace a problémy.
Hrdinky jsou v mém věku, proto mi možná knížka sedla o to víc.
Teď, krátce po přečtení, se ve mně pere tolik pocitů, že budu mít dlouho co zpracovávat.
Moc hezká knížka, která vám má co nabídnout.

alisie
19.11.2017 4 z 5

Proč číst knihu, ve které se tak moc nestane? Protože v tom, co je řečeno, je možné najít tolik pravdy a ztotožnění, že vás přemůžou slzy, ať chcete nebo ne. Jedna z mála knih, která mě opakovaně nutila k zamyšlení a tekoucím slzám.. kniha je i o tom, že milovat znamená především nechat jít.

niknikita
30.06.2017 4 z 5

Možná jsem Ženy na tahu trochu nadhodnotila, ale když mne některé myšlenky zaujaly natolik, že jsem si je zapsala, tak si to ta kniha asi zasloužila.

Knižní novinky (22. - 30. 4.)

22.04.2013

Kniha Ženy na tahu v seznamech

v dalších seznamech1x

Joanne Fedler