Žena z čísla 24 přehled

Žena z čísla 24 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378417/bmid_zena-z-cisla-24-jco-378417.jpg 3 42 42

Příběh plný lásky, přátelství a humoru nás zavede do domu č. 24, kde žije pestrá sbírka obyvatel s vzájemně propletenými vztahy. Dětská psycholožka Sarah se trápí, protože její exmanžel se od ní odstěhoval a bydlí teď s novou partnerkou jen o patro níž! Sarah si také dělá starosti o malou Unu a její věčně unavenou úzkostlivou matku. A jaké tajemství skrývá věčně nabručená Mavis z přízemí? Situace se pro Sarah ještě víc zamotá, když se v domě objeví noví nájemníci Jane a Tom. Mezi Sarah a Tomem přeskočí jiskra, ale nevěra přece nepřipadá v úvahu! Nebo je nakonec všechno úplně jinak?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Woman at Number 24 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena z čísla 24. Přihlašte se a napište ho.

VerronikaH
29.01.2024 3 z 5

Hlavní hrdinka mi lezla neskutečně na nervy. Podle mě to bylo zbytečně příliš zamotané, zbytečně příliš natahované. Romantická linka byla pokroucená tak, že jsem z ní byla jen zmatená a vůbec jsem si ji neužila. Chování postav bylo mnohdy dost nekonzistentní. I přesto všechno jsem to nakonec dočetla, ale asi nebudu knihy od této autorky vyhledávat.

Nymfadora.T.
09.07.2023 3 z 5

Dobrá oddechovka, i když opravdu, od poloviny zbytečně moc zápletek. Ale na léto na chatu bezva.

AndreaP.
18.02.2023 2 z 5

Upřímně nevím, jak tuto knihu hodnotit. Na jednu stranu se četla dobře, kapitoly byly příjemné, člověk od toho od počátku nečekal nic extra, postavy byly více - méně sympatické, děj uvěřitelný. Nebyla to sice kniha, kterou bych nedokázala odložit, ale prostě dala se. Pak se to ale začalo nabalovat. Jedna zápletka střídala druhou, kdy ve finále to byla spleť těžko uvěřitelných situací, které by vydaly tak na pět knih a ne na jednu. Zápletky byly neuvěřitelné, nepochopitelné, obzvláště v tomto množství. Kniha tím zcela ztratila a pro mě osobně se stala úplně blbou. Zklamání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žena z čísla 24 v seznamech

v dalších seznamech1x

Anglie láska pro ženy romantika

Juliet Ashton
anglická