Železné včely přehled

Železné včely
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216400/mid_zelezne-vcely-216400.jpg 4 78 78

Válečný román, nabízející nový úhel pohledu: odehrává se v Německu a jeho hrdinové jsou výhradně Němci. Mladý německý voják je zastřelen střelou, kterou kdysi zvedl ze země jeho otec, pracující tenkrát v muniční továrně. Literárně zajímavě zpracované téma zaujme psychologií postav i akčním dějem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Železné včely. Přihlašte se a napište ho.

xxxmoncicak
19.03.2023 2 z 5

Přijde mi jako by byla kniha napsaná na přeskáčku. Ještě že se četla rychle. Škoda.

Dani25
16.07.2022 5 z 5

Práve som ju dočítala a sedím a slzy mi tečú. To sa autorovi podarilo. A pritom už v poslednom čase nevyhľadávam knihy z 2. svetovej vojny, ležala mi doma medzi neprečítanými dosť dlho a teraz prišiel jej čas. Bolo to pre mňa pozitívne prekvapenie.

darbujan8924
01.08.2021 5 z 5

Smekám, před touto knihou. Náhodou se mě dostala do rukou a po 5 stránce jsem se tak začetl, že jsem to přelousknul na jeden zátah. Krátké kapitoly a hlavně dějově pěkně napsané ze stany německého vojáka. Určitě doporučuji si přečíst tuto pecku

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Železné včely v seznamech

v Právě čtených1x