Ze dna duše přehled

Ze dna duše
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535497/bmid_ze-dna-duse-660c30e3e2649.png 5 1 1

Sbírka básní Silvie Vaníčkové Silvie Vaníčková se narodila v roce 1976 v Liberci, kde žije se svým synem. Láska ke knihám ji provází od dětství, často si po přečtení knihy skládala v hlavě další příběhy a někdy v té době vznikly její první literární pokusy. S poezií se hlouběji setkala až na gymnáziu, kdy ji oslovili prokletí básníci a z českých autorů pak Václav Hrabě. Jejich tvorbou se inspirovala, dlouho psala „do šuplíku“ a pracovala v knihkupectví mezi tolik oblíbenými knihami. V roce 2010 poslala ukázku své tvorby do literární soutěže Můj svět pořádané Městskou knihovnou ve Frýdku-Místku a v kategorii poezie zvítězila. Tehdy vznikl sen vydat básničky knižně, a to se jí o mnoho let později splnilo. Nyní pracuje v galerii, což je ideální místo pro zúročení znalostí z historie a výtvarného umění. Relaxuje u dobré rockové muziky, mezi její nejoblíbenější kapely patří Komunál. Nejraději má čas strávený se synem, výlety do přírody a po zajímavostech nebo jen večerní čtení pohádek.... celý text

Poezie
Vydáno: , Rosier

Ze dna duše , 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ze dna duše. Přihlašte se a napište ho.

david62L1
12.04.2024 5 z 5

Básnický debut 'Ze dna duše' autorky Silvy Vaníčkové představuje osvěžující přírůstek do světa literatury. Spisovatelka se vynikajícím způsobem vyjadřuje skrze svou poetickou řeč a projevuje neobyčejnou schopnost vyjádřit složité emoce a myšlenky prostřednictvím slov. Autorka ve svém díle ukazuje svůj zářivý talent a přináší čtenářům sbírku, která je zároveň hluboká a inspirativní. 'Ze dna duše' je skvělým začátkem literárního putování Vaníčkové a slibuje nadějnou budoucnost v oblasti poezie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ze dna duše v seznamech

Autorovy knížky

Silvie Vaníčková