Záškodník přehled

Záškodník
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431650/bmid_zaskodnik-rhk-431650.gif 3 42 42

Techniky jednotek Specnaz pro skryté a dlouhodobé přežití v týlu nepřítele. Kniha obsahuje, mimo jiné i kapitoly s tímto obsahem: Informace o útvarech Specnaz Ninjutsu u Specnaz Přípravy před akcí Vybavení a výstroj Seznam nouzové výstroje na přežití Přesun a pohyb Dlouhodobé a speciální úkryty Použití ohně Lékařské minimum v bojové praxi Droga Pervitin a její vojenské využití Jak postupovat v případě nepřátelské pátrací akce Jak obelstít elektronické pozorovací přístroje Boj holou rukou a speciální techniky pro zneškodnění služebních psů Taktika rychlé akční jízdy osobním vozem Výroba speciálních maskovacích obleků A ještě mnoho dalšího !!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záškodník. Přihlašte se a napište ho.

humanoid
26.04.2024 4 z 5

Autor je sice v mnoha ohledech poněkud "kontroverzní" osobou, ale kniha je to v mnoha ohledech zajímavá. Za přečtení to určitě stojí.

Lavastan
11.09.2021 5 z 5

Velice zajímavá a čtivá kniha. Autor zde popisuje situace, které nejsou běžné a jinde se o nich takto nedočtete. Nenávistné hejty na Marka Chlíbka jsou dílem lidí, kteří si myslí, že jsou chytří ale nejsou. Měl jsem možnost s panem Chlíbkem jednat a byl férový a slušný.

JirkaVaňas
14.05.2020 odpad!

Tragédie od tragického autora...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záškodník v seznamech

v dalších seznamech2x