Zápisník abstinentky přehled

Zápisník abstinentky https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535382/bmid_zapisnik-abstinentky-6609256f76939.jpg 3 139 139

Detox a protialkoholní léčba je jako výstup na horu – poté, co je absolvujete, ještě zdaleka nemáte vyhráno. Nejdřív musíte bezpečně sestoupit do normálního života a pak vás už napořád čeká maraton zvaný abstinence. Michaela Duffková opět otevírá tabu ženského alkoholismu a vypráví o svém boji se závislostí. Jaké zažila zlomové momenty? Co se pro ni změnilo s narozením druhého dítěte? A jak těžké je abstinovat v zemi, kde je pití společenská norma?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisník abstinentky. Přihlašte se a napište ho.

Nuttelka
31.03.2024 audiokniha 5 z 5

Alkoholismus a k tomu další závislosti spojené.. kdo nezažije, asi nepochopí.. obdivuji Míšu, že se z toho dokázala "vyhrabat", i když ta cesta byla hodně trnitá.. mám zkušenost ze strany pozorovatele, není to vůbec nic hezkého.. bohužel dotyčná osoba si nikdy nepřiznala, že má problém a bohužel i to tak vše dopadlo, už není mezi námi :-( Zpovědi v této knize, v tomto zápisníku, jsou opravdu strašné, jak je jednoduché do těchto sr*ček spadnout.. ne všechny příběhy končí tragicky, jen je zapotřebí si přiznat, že "Mám problém, potřebuji pomoc, chci s tím něco dělat a bojovat." Kéžby to tak bylo jednoduché.. Mám husí kůži, jen si vzpomenu na všechny ty nepříjemné situace, které jsou s alkoholismem spojené :-(

jiri4861
21.01.2024 2 z 5

Příběhy lidí byly poučné. Obě Míšiny knížky jsem poslouchal ve formě audia krátce za sebou. Vadilo mi, když se tam opakovaly části z předchozí knížky, přiznám se, že jsem nepochopil proč to tak je. Už nechci o alkoholu radši nic číst, když tak dělám, piju.

Janadvorackova
14.01.2024 4 z 5

Zatímco předchozí zápisnik pojednával jen o problému autorky, ten další už nám nabídne sondu nejen do jejího pokroku, ale také příběhy mnohých dalších závisláků. Neřekli byste, co všechno spustí závislost na návykových látkách, alkoholu a jak je těžké se z toho vyhrabat. Ale důležité je, že to jde.

Knižní novinky (10. týden)

07.03.2021

Kniha Zápisník abstinentky v seznamech